Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Із 660-ти дерев, що їх цією весною висадили озеленювачі, зламано вже більше третини

Time Додано: неділя, 24 трав. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Напевне, більшість мешканців Бердичева мріють бачити своє місто зеленим, а, отже, привабливим. Чому більшість, а не всі? Тому що певна частина бердичівлян із незрозумілою для тієї самої «більшості» впертістю намагається, і досить успішно, спотворити обличчя міста. Цієї весни місцеві озеленювачі висадили понад 600 молодих саджанців дерев. Але більше третини з них вже ніколи не зависочіє над землею — їх зламали.

Із 660-ти дерев, що їх цією весною висадили озеленювачі, зламано вже більше третини

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: «Цього року лише одне КП «Озеленювач» висадило 660 саджанців дерев... На жаль, із цієї кількості мешканці міста (не думаю, що це були приїжджі) зламали 185 саджанців... Хочеться сказати, що неможливо зробити Бердичів привабливим, якщо проводяться такі дії...»

Вулиці Леніна, Свердлова, Дзержинського, Садова, Шевченка, Пушкіна, Чуднівська... Ось далеко не повний перелік вулиць, де «відзначилися» вандали. Багатьох у Бердичеві їхня поведінка дивує та обурює: що змушує цих покидьків калічити дерева, зводячи нанівець працю десятків людей та виказуючи неповагу до тисяч, усвідомити й справді важко...

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: «Звертаюся до мешканців Бердичева із проханням дуже відповідально поставитися до цієї проблеми. Окрім «Озеленювача» дерева висаджували представники шкіл, дитсадків, училищ, коледжів. Але є такі варвари, які наносять відчутний збиток місту. Дуже прикро, що на світі існують люди, які ведуть себе таким чином.»

У більшості випадків подібних актів вандалізму є свідки. Дзвінок з мобільного на номер «102» не буде коштувати нічого. Правоохоронці в особі головного міліціонера міста Юрія Олефіра запевняють: вони обов’язково виїдуть на місце пригоди у разі виклику. Те, що вандала буде притягнуто до відповідальності, гарантують.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0