Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Поліцейські упродовж доби виявили у двох осіб наркотики
Chatbox Диана Ивасенко
А почему вы не рассказываете,ка ...
Time 14:04 - 17-05-2020
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Із 11 травня очікують послаблення карантинних заходів і в Бердичеві

Time Додано: п'ятниця, 08 трав. 2020, 17:06 ( 28 дн. назад )

Кабінет міністрів України оприлюднив ухвалену 4 травня постанову щодо продовження в Україні карантину до 22 травня із запровадженням певних послаблень уже з понеділка, 11 травня. Документ опублікували на офіційному сайті Уряду увечері 7 травня, а вже наступного дня зранку в Бердичеві скликали засідання виконкому. Відповідно до постанови, із понеділка буде дозволено працювати закладам торгового і побутового обслуговування населення, за умови забезпечення персоналу і відвідувачів засобами індивідуального захисту. У приміщенні має перебувати не більше одного відвідувача на 10 кв.м. Постанова дозволяє працювати ресторанам і кафе на відкритих майданчиках просто неба.

Із 11 травня очікують послаблення карантинних заходів і в Бердичеві

Буде дозволено відкрити музеї, а театри, цирки та концертні організації можуть проводити репетиції без глядачів. Уряд дозволив працювати підприємствам і установам, які забезпечують науково-тренувальний процес спортсменів національних збірних, а також діяльність психологів, адвокатів, нотаріусів та аудиторів. З 11 травня дозволено працювати підприємствам у галузі засобів масової інформації, у сфері доставки паперу та друкованих видань.

Як і раніше, закритими в торговельних закладах мають бути зони розваг. Обіцяють контролювати дотримання вимог працівники Держпродспоживслужби.

Зі слів Валерія Бикова, працівники Держпродспоживслужби сьогодні перевірятимуть готовність двох ринків ( «Привокзальний» і «Червона Гора») до відкриття й роботи в умовах карантину... Школярі, студенти поки на навчання не повертаються, невідомо, коли відкриють і садочки. Тому, на виконкомі підтримали начальника управління освіти й науки, котра виступила із пропозицією про передачу харчових продуктів (овочів) з навчальних закладів як допомогу сім’ям пільгових категорій.

Репортаж Олени Лук'янюк і Дмитра Піньківського

Chatbubbles Коментарів: 0