Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Із 1 квітня у місті підвищаться тарифи на послуги із утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

Time Додано: понеділок, 17 бер. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Через два тижні бердичівляни платитимуть більше за послуги із утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Із 1 квітня для кожного будинку окремо, в залежності від його категорії, тобто, поверховості, наявності інженерних комунікацій, терміну експлуатації та інших чинників, діятиме новий тариф. Його розмір сягає від 30 до 80 коп. за кв.м. загальної житлової площі квартири. Будинки, що обслуговуються ПП «Житлосервіс-5», належать до 5, 4 та 3-ї категорій. Їхні мешканці сплачуватимуть, відповідно, 46, 66 та 80 копійок за кв.м.

Із 1 квітня у місті підвищаться тарифи на послуги із утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

Станіслав Нанівський директор ПП «Житлосервіс-5»: «Із чого складається ця плата ? Ну, по-перше, це заробітна плата. Усі знають, що щороку вона збільшується на певну суму. По-друге, це вартість матеріалів, комплектуючих. Також сюди входять податки, відрахування і т.п. Останній тариф, що використовувався до сьогоднішнього дня, був затверджений Бердичівським міськвиконкомом у 2006-му році.»

У «Житлосервісі-5» вже підготували роздруківки, де повністю розписані структура тарифу та періодичність виконання відповідних послуг.

Станіслав Нанівський директор ПП «Житлосервіс-5»: «Перше: це прибирання сходових клітин – 12 коп., друге – прибирання прибудинкових територій – 18 коп., вивезення та утилізація сміття – 5 коп.,... обслуговування димовентиляційних каналів – близько 2 коп., підготовка житла до осінньо-зимового періоду – 7,5 коп., освітлення місць загального користування – 5 коп., дератизація та дезинсекція – по 0,5 коп., обслуговування внутрішньобудинкових систем тепло- та водопостачання – 0,8 коп., ... поточний ремонт покрівлі – 4 коп., сходових клітин – 5 коп. Далі йдуть єдиний податок і т.і. Загальна сума 80 копійок.»

Багатьох мешканців міста цікавить, яким чином визначається вартість тієї чи іншої послуги, що надаються комунальниками.

Станіслав Нанівський директор ПП «Житлосервіс-5»: «Однією із складових кожної послуги є прямі матеріальні видатки. Наприклад, вивіз сміття: до таких видатків належать витрати на запасні частини, бензин, мастильні матеріали, контейнери. Також до прямих видатків належать витрати на оплату праці: основна та додаткова зарплата водіям. До інших видатків такого роду відносяться нарахування заробітної плати працівникам, пенсійне забезпечення, соціальні виплати. Також сюди входить утилізація сміття, адміністративні видатки, єдиний податок...»

Зі слів директора «Житлосервіс-5», близько 40 % надходжень від сплати за нові тарифи направлятиметься на заробітну плату працівникам. При цьому її розмір все одно залишиться значно меншим, ніж того вимагає чинне законодавство. Щоб утримувати необхідний штат та надавати повний перелік послуг, говорить Станіслав Нанівський, тарифи мають бути у 3-4 рази більші за вже переглянуті. А якщо до цього додати, що у підприємстві ціна за вивезення сміття залишилася старою та, скоріш за все, із часом зміниться, то і розмір тарифів, відповідно, підвищиться, говорить директор комунального підприємства.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0