Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Із 1-го травня за воду у Бердичеві населення сплачуватиме по 23,30 грн. за куб³

Time Додано: четвер, 05 квіт. 2018, 17:19 ( 6 міс. назад )

Тарифи на послуги з очистки стічних вод стали головною темою останнього засідання виконавчого комітету. Минулого разу, нагадаємо, відповідний проект рішення вирішили не розглядати, мовляв, не зовсім зрозуміло, що саме представники КЕС вклали у поняття «інвестиційна складова», не ясно, як підприємство збирається жити й розвиватися далі.

Із 1-го травня за воду у Бердичеві населення сплачуватиме по 23,30 грн. за куб³ Із 1-го травня за воду у Бердичеві населення сплачуватиме по 23,30 грн. за куб³ Із 1-го травня за воду у Бердичеві населення сплачуватиме по 23,30 грн. за куб³ Із 1-го травня за воду у Бердичеві населення сплачуватиме по 23,30 грн. за куб³ Із 1-го травня за воду у Бердичеві населення сплачуватиме по 23,30 грн. за куб³

І ось заступник Бердичівського міського голови Сергій Онофрійчук інформує: нещодавно відбулася анонсована раніше робоча зустріч під головуванням Василя Мазура за участі керівництва Бердичівської районної ради, сільських та селищних голів, представників КЕС. На ній, нібито, визначилися, з чого починати покращувати екологію. Зокрема – етапи модернізації й реконструкції КЕС із метою підвищення якості очистки стічних вод. Говорили, начебто, про те, що мінятиметься як у плані технічному, так і у плані фінансовому.

Чим займається КЕС, що знаходиться на його балансі та в основі його діяльності, інформував присутніх директор комплексу Анатолій Григорук. Тариф 4,19 грн. за кубометр, нагадав, встановили у квітні 2017-го, зупинився також і на причинах перегляду тарифу. Інвестиційні заходи з ремонту, модернізації, ретехнологізації з метою покращення якості очистки стічних вод, повідомив, на підприємстві розділили на 2 етапи. На етапі першому планують провести 5 видів робіт, серед яких ремонт системи видалення піску та первинних відстійників.

Відтепер усі без виключення організації, установи та підприємства, що скидають забруднюючі речовини, вимушені будуть озброїтися власними очисними спорудами, повідомив Сергій Онофрійчук: профільне міністерство затвердило (а Мінюст погодив) нові правила приймання стічних вод.

Чи настільки вже брудною є бердичівська Гнилоп’ять? Цікаву інформацію оголосив посадовець стосовно якісного стану річки у створі поверхневого водозабору за І кв. 2018-го. Відповідний лист, повідомив, отримали у виконкомі від Житомирського обласного управління водних ресурсів.

Зрештою, після оголошень, обговорень, запитань та пояснень дійшла черга і до озвучення запропонованих розмірів тарифів.

Отже, за «справою КЕС» у Бердичеві створено робочу групу, увійти до якої, як запевнив міський голова, може будь-хто з бажаючих. Із першими результатами її роботи, продовжив, можна ознайомитися на офіційному порталі м. Бердичева. «Ми входимо у площину конкретних дій», – заявив Василь Мазур. Діятимуть гласно, додав, публічно, покроково.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0