Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Із 1 березня бердичівляни зможуть голосувати за проекти «Бюджету участі-2018»

Time Додано: вівторок, 27 лют. 2018, 16:52 ( 4 міс. назад )

Ви подали свої ідеї, мешканці міста голосують за проекти-фаворити, а міський бюджет реалізовує їх – таким чином уже вдруге у Бердичеві відбувається процес бюджету міських ініціатив або «Бюджет участі-2018». 86 проектних пропозицій подали небайдужі бердичівляни цьогоріч (минулого року – 67), перейнявшись тим, чого не вистачає місту та що потрібно змінити і покращити. Дороги, освітлення, майданчики, спортмайданчики, вуличні тренажери, світлофори та зони відпочинку, модернізація зон відпочинку, тощо – мешканці визначились, що хотіли б бачити у тому чи іншому мікрорайоні міста.

Із 1 березня бердичівляни зможуть голосувати за проекти «Бюджету участі-2018» Із 1 березня бердичівляни зможуть голосувати за проекти «Бюджету участі-2018» Із 1 березня бердичівляни зможуть голосувати за проекти «Бюджету участі-2018» Із 1 березня бердичівляни зможуть голосувати за проекти «Бюджету участі-2018» Із 1 березня бердичівляни зможуть голосувати за проекти «Бюджету участі-2018»

Активність у поданні проектних пропозицій виявили батьки й працівники загальноосвітніх шкіл міста.

Серед цікавих і потрібних проектів – програма встановлення сміттєвих баків, придбання обладнання для лікарняної лабораторії, оновлення зали урочистих подій у РАЦСі, будівництво арт-ковчегу, де проходитимуть фестивалі сучасного циркового мистецтва, освітлення фортеці, ремонт пішохідного мосту через річку Гнилоп’ять та ін.

Помітна ініціатива авторів, чиї проекти минулоріч стали виграшними; нині вони бажають отримати більше коштів, щоб продовжити почате. Так, пропозиція Юрія Сокальського – працювати й далі над відродженням польського історичного цвинтаря, Катерини Головачової – досконаліше облаштовувати парк по вул. Червоній. Найактивніші автори проектів, Юрій Мельник і Тетяна Домбровська, подали по 6 пропозицій. Варто нагадати, що, як і минулоріч, місто поділено на 6 умовних територій-мікрорайонів… Нині «Бюджет участі-2018» підходить до найвідповідальнішого з усіх етапів – голосування, яке розпочнеться із 1 березня на І поверсі міської ради А тут уже важливо: зібрати найбільшу кількість голосів для виграшу, 200 тис. грн. на реалізацію того чи іншого проекту. На що піде 1 млн. 200 тис. грн., – все залежатиме від активності та небайдужості городян. Голосування – лише у паперовому вигляді, шляхом заповнення відповідного бланку.

Ознайомитись із проектними пропозиціями можна на сайті міської ради, або безпосередньо під час голосування, де можливе спілкування із волонтерами та авторами проектів.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0