Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
 За кредит від НЕФКО у Бердичеві замінять обладнання насосних станцій та частину труб
Chatbox Роман Бабенко
Возможность получить кредит это ...
Time 09:51 - 22-10-2021
До Дня фізичної культури і спорту: фестиваль «Великі уроки футболу» та відзначення тренерів
Chatbox Роман Бабенко
спортивные кроссы, легкие для б ...
Time 21:04 - 20-10-2021
Covid-19 у Бердичеві: у лікарні – 90 пацієнтів
Chatbox Роман Бабенко
Болезнь конечно распространяетс ...
Time 16:19 - 20-10-2021
До Дня фізичної культури і спорту: фестиваль «Великі уроки футболу» та відзначення тренерів
Chatbox Л. Даренко
Тоже решил приобщиться к спорту ...
Time 10:52 - 20-10-2021
Ірина Кучерук про те, як не втрапити на гачок шахраїв
Chatbox Л. Даренко
непосредственно в банке можно в ...
Time 12:38 - 18-10-2021
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Історію однієї душі» презентували під час вистави у Кляшторі Босих кармелітів

Time Додано: неділя, 04 жовт. 2015, 17:23 ( близько 6 року назад )

1-го жовтня римсько-католицька церква традиційно згадує постать святої Терези від дитяти Ісус – діву і Вчителя церкви. Особливим є цей день для бердичівської парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, адже поруч із братами-кармелітами працюють у ній сестри-терезіянки, для яких Тереза є покровителькою. Поетичним дійством «Історія однієї душі» його організатори прагнули зробити святу Терезу ще ближчою для мирян.

«Історію однієї душі» презентували під час вистави у Кляшторі Босих кармелітів «Історію однієї душі» презентували під час вистави у Кляшторі Босих кармелітів «Історію однієї душі» презентували під час вистави у Кляшторі Босих кармелітів «Історію однієї душі» презентували під час вистави у Кляшторі Босих кармелітів «Історію однієї душі» презентували під час вистави у Кляшторі Босих кармелітів

Вже у 15 років Тереза вступила до монастиря кармеліток босих: у монашому житті з великої любові до Бога намагалася якомога досконаліше виконувати усі обов’язки, називаючи такий спосіб життя «малою дорогою духовного дитинства». Усі свої духовні переживання свята Тереза записувала до зошитів-щоденників. Нині вони відомі людству як «Історія однієї душі».

У своїх поезіях свята Тереза, серед іншого, декларувала власні ідеали та життєву позицію, а саме – думку про всеосяжність любові, що, на її думку, складається з покликання, людей та церкви. Все, що вона мала, писала Тереза, все поклала до Ісусових ніг, собі ж залишила лише одне багатство – жити любов’ю.

Навіть, коли навколо неї все мовчало і небо було темним й безпросвітним, Тереза намагалася радіти, віддаючись смиренству. Якщо такою є Господня воля – аби вона любила, як день, глуху ніч, що ж, вона лише радітиме такій долі, писала в одному зі своїх віршів юна монашка.

Вона так і залишилася нескореною численними земними спокусами – свята Тереза від дитяти Ісус. За єдиний сенс свого життя дівчина обрала служіння Господові та піднесення Його слова. Тереза раділа від однієї лише можливості відчути Божу посмішку, вона була готова вступити у будь-яку духовну битву, аби захистити обраних Господом і порадувати Його. І ані внутрішні страждання, ані передчуття близької смерті не змусили відмовитися її від життя у любові до Творця, від життя у творінні добра.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 9

Chatbox я

и выйдя из храма они кидают деньги в корзинку для АТО, помогая бивать других людей. "Убий во имя бога". респект. :clapping:

Time неділя, 04 жовт. 2015, 19:16 (близько 6 року назад)

Chatbox прихожанка для "я "

кидають гроші для поранених бійців,на лікування.............

Time неділя, 04 жовт. 2015, 21:56 (близько 6 року назад)

Chatbox я

прихожанка для "я " (37.53.229.236) кидають гроші для поранених бійців,на лікування........ пораненим убийцам? два раза респект. :clapping:

Time неділя, 04 жовт. 2015, 22:53 (близько 6 року назад)

Chatbox прихожанка для "я"

... для кого свідомість, досвід і знання про війну випливає з перегляду ТВ краще не висловлюватися.... судячи з ваших коментарів Ви не компетентні та проявляються лише емоції ... тому прошу думайте... це не боляче... Я виконую свій громадянський обов'язок проявляючи відповідальність, співчуття та милосердя...

Time понеділок, 05 жовт. 2015, 23:16 (близько 6 року назад)

Chatbox прихожанка для "я"

дякую за рекламу... а фото можна було б знайти також з католицького храму... це було б ефектніше.

Time понеділок, 05 жовт. 2015, 23:18 (близько 6 року назад)

Chatbox А.Ф

https://www.youtube.com/watch?v=Aewd5wnwCW0

Time вівторок, 06 жовт. 2015, 13:38 (близько 6 року назад)

Chatbox А.Ф. для "Я"

https://www.youtube.com/watch?v=Aewd5wnwCW0

Time вівторок, 06 жовт. 2015, 13:49 (близько 6 року назад)

Chatbox 1

Прикріпити відео з yotube

Time вівторок, 06 жовт. 2015, 14:13 (близько 6 року назад)

Chatbox истинна

католические священники-сборище гомосеков. Папа Римский Франциск заявил, что гомосексуалистов следует не подвергать дискриминации, а, напротив, интегрировать в общество. Беседуя с журналистами на борту самолета по окончании недельного визита в Бразилию, понтифик подтвердил позицию Римско-католической церкви, которая считает греховными акты однополой любви, но не гомосексуальную ориентацию как таковую. «Если человек — гей и обладает доброй волей и стремится к богу, кто я такой, чтобы судить его?» — сказал Франциск. :sick: сам гомик видать. ну а ты понятно-лесбианка. :wink:

Time вівторок, 06 жовт. 2015, 20:02 (близько 6 року назад)