Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ірина Щербань – краща медична сестра міста

Time Додано: середа, 07 трав. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

«Кращу за фахом-2008» визначали на конкурсі медичних сестер, що відбувся у міському Палаці культури. Незабаром, ті, хто обрав спеціальність, у якій, як ніде, професійні якості мають поєднуватися із людськими, відзначатимуть своє професійне свято. Із цією подією їх привітали заступник міського голови Іван Демусь та заступник головного лікаря ЦМЛ Ярослав Говенко.

Ірина Щербань – краща медична сестра міста

Іван Демусь заступник Бердичівського міського голови: «Я переконаний, що усі конкурсантки – вони вже найкращі, тому що обрали цю професію, тому що вони є кращими у своїх відділеннях. Про це свідчить і те, що, навіть хвилюючись, дівчата зберігають посмішки на обличчях.»

Кінцевому етапу конкурсу передували відбіркові змагання. За їх результатами до фіналу пройшло п’ятеро медичних сестер, які представляли різні відділення ЦМЛ: Ірина Щербань - операційне, Алла Шурабура – неврологічне, Людмила Аврааменко – урологічне, Марина Ковбій – кардіологічне та Олена Панченко – жіночу консультацію. Їхні теоретичні знання та практичні навички оцінювало журі у складі лікарів та медсестер міської лікарні. На думку досвідчених фахівців, проведення такого конкурсу має сприяти покращенню медичного обслуговування населення міста.

Станіслав Лозінський лікар-кардіолог ЦМЛ: «Вони допомагають підвищити фаховий рівень наших медичних сестер, несуть знання, допомагають навчитися працювати молодим спеціалістам та підвищувати свій професійний рівень.»

Зі слів членів журі, усі п’ять учасниць конкурсу проявили достатньо високий рівень підготовки, адже питання, на які вони відповідали і маніпуляції, які здійснювали, не завжди відповідали їхній нинішній спеціалізації. Медсестри розповідали все про бронхіальну астму, клінічну картину травматологічного шоку, невідкладну допомогу при інсульті та інші теоретичні питання, що були у білетах. Процедуру забору крові на алкоголь, біохімічний аналіз, ВІЛ-інфекцію, а також техніку проведення протиправцевої профілактики, зупинки носової кровотечі та накладання бінокулярної пов’язки дівчата демонстрували на практиці.

Ірина Щербань медична сестра операційного відділення ЦМЛ: «Можна сказати, що ці питання не є дуже важкими для нас, адже ми щоденно зустрічаємося з ними на практиці. Але дається взнаки хвилювання... Можливо, деякі конкурсантки не все розповіли як того бажали, так само і я. Але це тому, що ми дуже хвилююємося.»

Одностайним рішенням журі Ірину було визнано кращою медичною сестрою міста. Не обійшлося і без призу глядацьких симпатій. Він дістався Аллі Шурабурі.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0