Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Інвалід війни 87-річний Анатолій Рибак отримав ордер на квартиру

Time Додано: неділя, 02 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Разом із Новим роком та Різдвом Христовим у родині Анатолія Рибака відзначатимуть ще одне свято, звістку про яке приніс в його оселю Бердичівський міський голова. Василь Мазур урочисто вручив очільнику родини ордер на квартиру. Згідно Указу Президента та Постанові Кабінету Міністрів України, були виділені кошти на придбання квартир інвалідам війни І групи, які протягом тривалого строку перебували у житловій черзі. На засіданні Бердичівського виконавчого комітету вирішили, що власником такого ордеру має стати Анатолій Рибак, і ось ветерану війни, колишньому морському піхотинцю, володарю багатьох орденів та медалей разом з ордером вручають ключ від квартири на вул. Котляревського. Виконувати такий обов’язок почесно і приємно, говорить Василь Мазур, завдяки таким людям, як Анатолій Рибак, каже, нинішня молодь не забуває про такі поняття як благородство, людяність, героїзм, милосердя. Тож ветеранові — лише теплі й щирі побажання.

Інвалід війни 87-річний Анатолій Рибак отримав ордер на квартиру

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Хочеться побажати Вам бути молодим, енергійним й красивим до 100 років. Хочеться подякувати й низько вклонитися за те, що Ви зробили для суспільства, для нинішнього й прийдешнього поколінь.”

Все своє життя Анатолій Адамович віддав своїй країні та рідній сім’ї.

Разом із дружиною виховав доньку й сина, має 4-х онуків. А ще Анатолій Рибак дав путівку у життя сотням лікарів, інженерів, підприємців, педагогів, адже він — освітянин, який пройшов шлях від простого вчителя до директора школи.

Анатолій Рибак, отримав ордер на квартиру: “Я не находжу слів подяки... Особливо я вдячний нашому міському голові Василю Мазуру. Велике спасибі всім вам за те, що мене відвідали. Дуже вже я лежачим був, аж ось, бачите трохи очухався. Хочеться ще побути з усіма вами. Бажаю у новому році усім міцного здоров’я і благополуччя!”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0