Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Інтелігенція Житомирщини об’єдналась навколо Юлії Тимошенко

Time Додано: неділя, 11 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Еліта суспільства завжди прагнула кращого життя та була генератором усіх прогресивних ідей. Одну із таких на громадських зборах обговорювали представники інтелігенції Житомирщини. Вони вирішили звернутися до кандидатів у Президенти України із закликом об’єднатися навколо одного кандидата.

Інтелігенція Житомирщини об’єдналась навколо Юлії Тимошенко

Діячі культури, науковці, представники духовенства, художники, які піднімалися на сцену, зазначали, що найбільше їхнє очікування— це лідер, який об’єднає державу і наведе у ній порядок, сконсолідує гілки влади і достойно представлятиме інтереси України на всіх рівнях.

Василь Кондратюк, голова спілки художників Житомирської області: “На сьогоднішній день таким лідером, гідним бути Президентом, є нинішній Прем’єр-Міністр Юлія Володимирівна Тимошенко”.

Чому Юлія Тимошенко, а не хтось інший? Свою позицію еліта аргументовувала тим, що ця мудра і розважлива жінка кожного дня своїми справами доводить: їй потрібні прості люди та їхнє благополуччя, а не влада. І якщо лідерці допомогти, вона приведе Україну до світлого та гідного майбутнього. Поки що маємо ображену старість і занедбану молодість, зупинені будівництва та суспільний розбрат, говорили учасники зборів. Для добробуту країні потрібна захищена, освічена та здорова нація. Нинішній Прем’єр-Міністр це добре розуміє, тому свої зусилля першочергово скеровує на армію, освіту і медицину. Представники останньої галузі доводили це у своїх виступах, зауважуючи, що Президентом України повинен бути не обіцяльник, а людина слова.

Анатолій Терефеєв, голова Асоціації головних лікарів Житомирської області: “Дякуючи Юлії Володимирівні в мене була зустріч із міністром охорони здоров’я і ми сподіваємося отримати туди необхідне обладнання та апаратуру. Коли за людиною стоять конкретні справи, і це можна помацати та відчути, такій людині треба вірити”.

Наприкінці зборів інтелігенція проголосувала за звернення до кандидатів у Президенти, в якому закликала політиків проявити мудрість та відкинути свої амбіції. Служити Україні треба не лише на посаді Президента. Розпорошування голосів виборців може привести до влади олігархічні клани та бандитські угрупування, говориться у зверненні.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0