Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Інструктори автошкіл змагалися за звання кращого водія області

Time Додано: п'ятниця, 14 лист. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Кращі водії області помірялися силами в умінні керувати легковими авто. До 17-ї річниці збройних сил України відбулися змагання з фігурного водіння. У конкурсі взяли участь інструктори обласних автошкіл, спортивно-технічних клубів та Коростенського технічного коледжу. Всього — 86 учасників у складі 16 команд.

Інструктори автошкіл змагалися за звання кращого водія області

Товариство сприяння обороні України у Житомирській області проводить подібні заходи щороку. Результат не змусив себе чекати. Цього року члени обласного ТСОУ посіли 3 місце на Всеукраїнських змаганнях з водіння автомобіля. Олександр Д’ячук, заступник директора Житомирської обласної організації ТСОУ: “Ці змагання проводятся для того, щоб учасники побачили власні сили, вдосконалили свої професійні вміння, побачили, члени яких організацій підготовлені краще, яких трошки гірше”.

У рамках програми змагань учасники демонстрували свої уміння при виконанні таких фігур як «змійка» (зокрема і заднім ходом), «тещин дворик» — парковка авто у вузькому просторі, «колія», «бублик». Лише декілька учасників спромоглися виконати всі завдання без помилок. Степан Лотиш працює інструктором в автошколі вже 37 років. Це змагання для нього десяте за рахунком, до того ж у його послужному списку участь у двох республіканських конкурсах. Але навіть з таким досвідом, зізнається, було нелегко. Степан Лотиш, інструктор житомирської автошколи: “Найважчим завданням було поставити автомобіль у “тещин дворик” заднім ходом. Дуже малою була відстань з усіх сторін. До того ж потрібно було не забувати про швидкість виконання вправи. Але мені вдалося виконати її без помилок”.

Переможців визначали за найкоротшим часом виконання завдань та найменшою кількістю помилок. Зокрема призові місця посіли бердичівські водії. У командному заліку міська автошкола виборола перше місце. Юрій Висоцький, директор Бердичівської автошколи: “Нагороди у мене в руках, команда – поруч. Учасники дуже задоволені своїми успіхами, я – тим, що наша робота стала прикладом для всієї області”.

В особистому заліку інструктори СТК та автошколи Володимир Теслюк і Михайло Матвійчук посіли, відповідно, друге й третє місце. Як розповіли переможці — на тренування не було часу, а найкраща практика — повсякденна робота. Михайло Матвійчук, призер змагань: “Спеціально не готувалися, не було часу, але старалися показати найкращий результат. Всі були в рівних умовах, і виступили хто як вміє”.

Переможців привітали почесними грамотами, медалями та грошовими преміями. Дехто з них продовжить боротися за звання кращого водія на всеукраїнському змаганні.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльников

Chatbubbles Коментарів: 0