Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Інспектори ДАІ відпрацьовували Бердичів

Time Додано: понеділок, 17 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Мало не кожен робочий день розпочинається у працівників Бердичівської державтоінспекції з подібних рейдів. Правоохоронці називають їх відпрацюваннями. Зазвичай, відпрацьовувати Бердичів вони починають з Центрального ринку. Звільнити проїзну частину від транспорту — ось їхнє головне завдання. Виконати його не так вже й легко, зізнаються інспектори: і підприємці, і покупці нерідко вдаються до палких суперечок із людьми у погонах. Не зупиняє перших і наявність відповідних попереджувальних знаків. Жоден з подібних рейдів не обходиться без складання протоколів, констатують правоохоронці. Даний — виключенням не став.

Інспектори ДАІ відпрацьовували Бердичів

Іван Беззубець, інспектор дізнання ВДАІ м. Бердичева: “Сьогодні нами складено 8 протоколів, два з яких направлятимуться до суду. На ринок ми виїжджаємо щодня: там утворюються затори, ми намагаємося вирішити цю ситуацію. Щодня ми складаємо приблизно до 10 таких протоколів. Як показує практика, вдрге людина вже не порушує.”

Значно зменшилась кількість прямуючого Бердичевом великовантажного транспорту, стверджують інспектори ДАІ. Ті, хто вирішує скоротити шлях, все ж таки залишаються. В середньому один протокол у день складають правоохоронці на таких водіїв.

Актуальним, зі слів працівників ДАІ, залишається для Бердичева таке явище як скутеристи. Інспектори нагадують: людина, яка керує скутером чи мопедом — повноцінний учасник дорожнього руху, який несе повну відповідальність за дотримання правил.

Іван Беззубець, інспектор дізнання ВДАІ м. Бердичева: “Їхні правопорушення караються так само, як і порушення водіїв автомобілів: і штрафні санкції, і рішення суду — все так само. Якщо людина думає, що можна випити і сісти за кермо мопеда — вона помиляється.”

Близько 90% дорожньо-транспортних пригод, говорять у державтоінспекції, відбувається через перевищення швидкості, тому особливу увагу інспектори приділяють контролю за дотриманням транспортними засобами швидкісного режиму. Понад 1,5 тисячі випадків перевищення швидкості зафіксували у 2009-му бердичівські даішники. Цікава статистика, розповідають вони, спостерігається щодо двох видів порушень правил дорожнього руху: порушення правил проїзду пішохідних переходів і порушення правил пішоходами. Якщо кількість перших порівняно з аналогічним періодом минулого року зменшилася практично у 10 разів, то пішоходи цьогоріч порушували у 10 разів більше. Всього ж за 2009-й рік інспекторами відділення ДАІ Бердичева та району зафіксовано понад 4,5 тисяч порушень правил дорожнього руху.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0