Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Інспектори ДАІ відпрацьовували Бердичів

Time Додано: понеділок, 17 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Мало не кожен робочий день розпочинається у працівників Бердичівської державтоінспекції з подібних рейдів. Правоохоронці називають їх відпрацюваннями. Зазвичай, відпрацьовувати Бердичів вони починають з Центрального ринку. Звільнити проїзну частину від транспорту — ось їхнє головне завдання. Виконати його не так вже й легко, зізнаються інспектори: і підприємці, і покупці нерідко вдаються до палких суперечок із людьми у погонах. Не зупиняє перших і наявність відповідних попереджувальних знаків. Жоден з подібних рейдів не обходиться без складання протоколів, констатують правоохоронці. Даний — виключенням не став.

Інспектори ДАІ відпрацьовували Бердичів

Іван Беззубець, інспектор дізнання ВДАІ м. Бердичева: “Сьогодні нами складено 8 протоколів, два з яких направлятимуться до суду. На ринок ми виїжджаємо щодня: там утворюються затори, ми намагаємося вирішити цю ситуацію. Щодня ми складаємо приблизно до 10 таких протоколів. Як показує практика, вдрге людина вже не порушує.”

Значно зменшилась кількість прямуючого Бердичевом великовантажного транспорту, стверджують інспектори ДАІ. Ті, хто вирішує скоротити шлях, все ж таки залишаються. В середньому один протокол у день складають правоохоронці на таких водіїв.

Актуальним, зі слів працівників ДАІ, залишається для Бердичева таке явище як скутеристи. Інспектори нагадують: людина, яка керує скутером чи мопедом — повноцінний учасник дорожнього руху, який несе повну відповідальність за дотримання правил.

Іван Беззубець, інспектор дізнання ВДАІ м. Бердичева: “Їхні правопорушення караються так само, як і порушення водіїв автомобілів: і штрафні санкції, і рішення суду — все так само. Якщо людина думає, що можна випити і сісти за кермо мопеда — вона помиляється.”

Близько 90% дорожньо-транспортних пригод, говорять у державтоінспекції, відбувається через перевищення швидкості, тому особливу увагу інспектори приділяють контролю за дотриманням транспортними засобами швидкісного режиму. Понад 1,5 тисячі випадків перевищення швидкості зафіксували у 2009-му бердичівські даішники. Цікава статистика, розповідають вони, спостерігається щодо двох видів порушень правил дорожнього руху: порушення правил проїзду пішохідних переходів і порушення правил пішоходами. Якщо кількість перших порівняно з аналогічним періодом минулого року зменшилася практично у 10 разів, то пішоходи цьогоріч порушували у 10 разів більше. Всього ж за 2009-й рік інспекторами відділення ДАІ Бердичева та району зафіксовано понад 4,5 тисяч порушень правил дорожнього руху.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0