Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Інновації продовжують рухати бердичівським будівельним ліцеєм. Цього разу у головних ролях – склошпалери та печі.

Time Додано: понеділок, 29 жовт. 2018, 10:20 ( 18 дн. назад )

Виявляється, виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто найкраще і найоперативніше реагує на зміни. Принаймні, так вважає співавтор світового бестселеру «Революція у навчанні» Гордон Драйден, а у Бердичівському професійному будівельному ліцеї не бачать причини, аби не вірити іноземцю-революціонеру. Про інноваційні пріоритети у діяльності бердичівської кузні будівельних кадрів добре відомо колегам з будівельних навчальних закладів Житомирщини, тож представники тих, час від часу приїжджають до Бердичева, щоби взяти на озброєння щось новеньке з арсеналу місцевого будліцею. Як то успішне застосування так званих бінарних уроків. Бінарність у даному випадку означає поєднання в одному занятті теоретичної частини та виробничого навчання. Раніше ж як: розповіли учням, припустимо, про основи облаштування печей, а практика – через кілька днів. А за цей час і підзабути чимало чого можна. Тут же ж – і теорія, і облаштування…

Інновації продовжують рухати бердичівським будівельним ліцеєм. Цього разу у головних ролях – склошпалери та печі.

Так само «бінарно» доносили на відкритому уроці у бердичівському будліцеї до своїх учнів і все, що стосується склошпалер – останнього «писку» моди у світі цих рулонних матеріалів, що у своїй основі мають скловолокно.

Технологія наклеювання склошпалер, власне, не надто відрізняється від процесу, знайомого багатьом: вони люблять кімнатну температуру, не люблять протяги й сонячні промені. Білу основу можна розмалювати фарбами на будь-який смак, і перефарбовувати до 30 (!) разів. Після теорії педагоги й майстри одразу переходять до «показового виступу», залучаючи до того учнів: на місці обирають потрібний клей, підганяють фактуру одну під одну, розгладжують все це спеціальним валиком тощо.

Інновації у бердичівському будліцеї члени обласної методичної секції педагогів-будівельників, схоже, оцінюють по достоїнству.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0