Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ІХ Дні польської культури в Бердичеві відкрито

Time Додано: п'ятниця, 26 вер. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Урочистості з нагоди візиту представників трьох польських міст відбулися у міському Палаці культури. Бердичівляни гостинно вітали керівників делегацій з Явора, Седльце та Ченстохови. Із кожним роком зустрічі між нашими містами стають все теплішими, констатував Бердичівський міський голова. Тісна співпраця між Бердичевом та братніми йому польськими містами — одне із свідчень таких самих дружніх стосунків між Україною та Польщею, зазначив Василь Мазур.

ІХ Дні польської культури в Бердичеві відкрито

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “... Не дивлячись на несприятливу погоду, у цій залі зібралося багато людей, які з нетерпінням чекали на це свято — свято дружби двох братніх народів. Від міста та району мені хотілося б подякувати нашим побратимам за гостинність. Коли ми приїжджаємо до них, то відчуваємо себе комфортно, відчуваємо, що приїхали до своїх, до рідних.”

Святом подібні зустрічі стали не тільки для бердичівлян, а й для мешканців Явора, Седльце та Ченстохови, стверджують польські гості. Із кожним роком стосунки між двома народами та містами-побратимами поглиблюватимуться, впевнені вони. Українців та поляків об’єднує прагнення жити краще та спілкуватися частіше.

Томаш Янік генеральний консул Республіки Польща у Луцьку: “Дні польської культури у Бердичеві — то справжнє свято пісні і танцю. На цій сцені переплітаються композиції з українськими та польськими мотивами. Наші культури є такими ж переплетеними та невіддільними одна від одної. Свідченням міцності стосунків між нами є ті численні делегації міст-побратимів Бердичева.”

Марія Півко заступник бурмістра міста Явора: “Місто Явор — дружнє Бердичеву. Між нами існує тісна співпраця у галузях культури та спорту. Молодь із Бердичева — часті гості нашого міста, а наші хлопці та дівчата приїжджають до вас. Ми радіємо від того, що ці візити — щиро свідчать про дружбу між бердичівлянами та мешканцями Явора.”

Разом із офіційними делегаціями до Бердичева завітали творчі колективи міст-побратимів. Разом із місцевими мистецькими талантами вони подарували глядачам чимало приємних хвилин.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0