Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ІХ Дні польської культури в Бердичеві відкрито

Time Додано: п'ятниця, 26 вер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Урочистості з нагоди візиту представників трьох польських міст відбулися у міському Палаці культури. Бердичівляни гостинно вітали керівників делегацій з Явора, Седльце та Ченстохови. Із кожним роком зустрічі між нашими містами стають все теплішими, констатував Бердичівський міський голова. Тісна співпраця між Бердичевом та братніми йому польськими містами — одне із свідчень таких самих дружніх стосунків між Україною та Польщею, зазначив Василь Мазур.

ІХ Дні польської культури в Бердичеві відкрито

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “... Не дивлячись на несприятливу погоду, у цій залі зібралося багато людей, які з нетерпінням чекали на це свято — свято дружби двох братніх народів. Від міста та району мені хотілося б подякувати нашим побратимам за гостинність. Коли ми приїжджаємо до них, то відчуваємо себе комфортно, відчуваємо, що приїхали до своїх, до рідних.”

Святом подібні зустрічі стали не тільки для бердичівлян, а й для мешканців Явора, Седльце та Ченстохови, стверджують польські гості. Із кожним роком стосунки між двома народами та містами-побратимами поглиблюватимуться, впевнені вони. Українців та поляків об’єднує прагнення жити краще та спілкуватися частіше.

Томаш Янік генеральний консул Республіки Польща у Луцьку: “Дні польської культури у Бердичеві — то справжнє свято пісні і танцю. На цій сцені переплітаються композиції з українськими та польськими мотивами. Наші культури є такими ж переплетеними та невіддільними одна від одної. Свідченням міцності стосунків між нами є ті численні делегації міст-побратимів Бердичева.”

Марія Півко заступник бурмістра міста Явора: “Місто Явор — дружнє Бердичеву. Між нами існує тісна співпраця у галузях культури та спорту. Молодь із Бердичева — часті гості нашого міста, а наші хлопці та дівчата приїжджають до вас. Ми радіємо від того, що ці візити — щиро свідчать про дружбу між бердичівлянами та мешканцями Явора.”

Разом із офіційними делегаціями до Бердичева завітали творчі колективи міст-побратимів. Разом із місцевими мистецькими талантами вони подарували глядачам чимало приємних хвилин.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0