Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ІХ Дні польської культури в Бердичеві відкрито

Time Додано: п'ятниця, 26 вер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Урочистості з нагоди візиту представників трьох польських міст відбулися у міському Палаці культури. Бердичівляни гостинно вітали керівників делегацій з Явора, Седльце та Ченстохови. Із кожним роком зустрічі між нашими містами стають все теплішими, констатував Бердичівський міський голова. Тісна співпраця між Бердичевом та братніми йому польськими містами — одне із свідчень таких самих дружніх стосунків між Україною та Польщею, зазначив Василь Мазур.

ІХ Дні польської культури в Бердичеві відкрито

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “... Не дивлячись на несприятливу погоду, у цій залі зібралося багато людей, які з нетерпінням чекали на це свято — свято дружби двох братніх народів. Від міста та району мені хотілося б подякувати нашим побратимам за гостинність. Коли ми приїжджаємо до них, то відчуваємо себе комфортно, відчуваємо, що приїхали до своїх, до рідних.”

Святом подібні зустрічі стали не тільки для бердичівлян, а й для мешканців Явора, Седльце та Ченстохови, стверджують польські гості. Із кожним роком стосунки між двома народами та містами-побратимами поглиблюватимуться, впевнені вони. Українців та поляків об’єднує прагнення жити краще та спілкуватися частіше.

Томаш Янік генеральний консул Республіки Польща у Луцьку: “Дні польської культури у Бердичеві — то справжнє свято пісні і танцю. На цій сцені переплітаються композиції з українськими та польськими мотивами. Наші культури є такими ж переплетеними та невіддільними одна від одної. Свідченням міцності стосунків між нами є ті численні делегації міст-побратимів Бердичева.”

Марія Півко заступник бурмістра міста Явора: “Місто Явор — дружнє Бердичеву. Між нами існує тісна співпраця у галузях культури та спорту. Молодь із Бердичева — часті гості нашого міста, а наші хлопці та дівчата приїжджають до вас. Ми радіємо від того, що ці візити — щиро свідчать про дружбу між бердичівлянами та мешканцями Явора.”

Разом із офіційними делегаціями до Бердичева завітали творчі колективи міст-побратимів. Разом із місцевими мистецькими талантами вони подарували глядачам чимало приємних хвилин.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0