Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ІХ Дні польської культури в Бердичеві відкрито

Time Додано: п'ятниця, 26 вер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Урочистості з нагоди візиту представників трьох польських міст відбулися у міському Палаці культури. Бердичівляни гостинно вітали керівників делегацій з Явора, Седльце та Ченстохови. Із кожним роком зустрічі між нашими містами стають все теплішими, констатував Бердичівський міський голова. Тісна співпраця між Бердичевом та братніми йому польськими містами — одне із свідчень таких самих дружніх стосунків між Україною та Польщею, зазначив Василь Мазур.

ІХ Дні польської культури в Бердичеві відкрито

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “... Не дивлячись на несприятливу погоду, у цій залі зібралося багато людей, які з нетерпінням чекали на це свято — свято дружби двох братніх народів. Від міста та району мені хотілося б подякувати нашим побратимам за гостинність. Коли ми приїжджаємо до них, то відчуваємо себе комфортно, відчуваємо, що приїхали до своїх, до рідних.”

Святом подібні зустрічі стали не тільки для бердичівлян, а й для мешканців Явора, Седльце та Ченстохови, стверджують польські гості. Із кожним роком стосунки між двома народами та містами-побратимами поглиблюватимуться, впевнені вони. Українців та поляків об’єднує прагнення жити краще та спілкуватися частіше.

Томаш Янік генеральний консул Республіки Польща у Луцьку: “Дні польської культури у Бердичеві — то справжнє свято пісні і танцю. На цій сцені переплітаються композиції з українськими та польськими мотивами. Наші культури є такими ж переплетеними та невіддільними одна від одної. Свідченням міцності стосунків між нами є ті численні делегації міст-побратимів Бердичева.”

Марія Півко заступник бурмістра міста Явора: “Місто Явор — дружнє Бердичеву. Між нами існує тісна співпраця у галузях культури та спорту. Молодь із Бердичева — часті гості нашого міста, а наші хлопці та дівчата приїжджають до вас. Ми радіємо від того, що ці візити — щиро свідчать про дружбу між бердичівлянами та мешканцями Явора.”

Разом із офіційними делегаціями до Бердичева завітали творчі колективи міст-побратимів. Разом із місцевими мистецькими талантами вони подарували глядачам чимало приємних хвилин.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0