Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

І один у полі воїн, вважають дільничні інспектори

Time Додано: четвер, 19 черв. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Робота дільничного інспектора не обмежується кабінетом. Його можуть покликати на допомогу в будь-який час. І зупинити просто на вулиці. За плечима Олега Острицького – майже 10 років праці дільничним інспектором Бердичівського міського відділу внутрішніх справ.

І один у полі воїн, вважають дільничні інспектори

Олег Острицький, ст. дільничний інспектор сектору дільничних інспекторів Бердичівського МВ УМВС: "Територія, яку я обслуговую, розташована в центрі міста. Це близько 7 вулиць. Специфіка дільниці в тому, що вона розташована в центрі, найбільше проблем виникає під час вихідних та свят. Ми спілкуємося з різними категоріями населення. Завдання дільничного інспектора - це профілактика та розкриття злочинів. Ми вирішуємо різні питання. До нас звертаються люди навіть з питаннями, що не пов’язані із роботою міліції".

Сектор дільничних інспекторів, а це 29 працівників, за тиждень розглядає близько 130 заяв. Олег Острицький отримує до півтора десятка звернень від людей.

Валентина Бондаренко, мешканка вулиці Урицького: "Ну що сказати? Людина він хороша. Скільки разів ми до нього звертаємось - завжди допомагає. Він завжди доброзичливий, життєрадісний, голову не опускає. Він завжди щось допоможе, підкаже. Усім нам допомагає".

Профілактична робота з населенням, повторюють правоохоронці, - найголовніше в їхній справі. А довіра людей – запорука успіху. Саме до дільничних інспекторів, як правило, у міліції звертаються найчастіше.

Олександр Велімовський, начальник сектору дільничних інспекторів Бердичівського МВ УМВС: “За 5 місяців поточного року особисто дільничними інспекторами було розкрито 71 злочин, серед яких - і тяжкі тілесні ушкодження, і навмисні вбивства, і крадіжки приватного та державного майна. Також розкрито злочини, що пов’язані з незаконним обігом наркотичних речовин - близько 12 злочинів, серед яких - зберігання та збут наркотичних засобів. Актуальним є питання щодо виявлення осіб, які займаються виготовленням та збуту самогону. За 5 місяців було порушено 3 таких матеріали, вони направлені до суду з притягненням даних осіб до кримінальної відповідальності за статтею 203 Кримінального Кодексу України. За цей час до адміністративної відповідальності притягнено 1068 чоловік, що на 200 протоколів більше. ніж у минулому році".

Своє професійне свято служба міських дільничних інспекторів зустрічає хорошими результатами. В цьогорічному обласному рейтингу роботи міліції вона займає 4 місце серед 25 секторів Житомирщини. А це наслідок взаємодії згуртованої і дружної команди, так називає своїх хлопців Олександр Велімовський. Серед різних проблем, із якими дільничні зустрічаються по службі, їх найбільше хвилює одна – матеріально-технічне забезпечення. Особливо потерпають ті інспектори, що працюють на селі. Частенько їм доводиться самотужки долати не один десяток кілометрів.

Олександр Велімовський, начальник сектору дільничних інспекторів Бердичівського МВ УМВС: “Все купується за рахунок самих дільничних інспекторів. Це і бензин, і техніка, і оргтехніка. Починаючи від ручок і закінчуючи паливно-мастильними матеріалами. У відділенні 2 автомобілі. Один новий нам надали при допомозі органів міського самоврядування. Інший - у ремонті. На 29 працівників - лише 2 автомобілі. 3 роки тому нам райдержадміністрація подарувала 5 скутерів, які зараз підлягають списанню або потребують капітального ремонту. Це вимагає великих затрат. Хлопці ці питання вирішують самі, шукають приватних підприємців, спонсорів".

Мало сказати, що працювати дільничним інспектором міліції нелегко, кажуть у службі. Ця робота вкрай важка: хтось дякує, а хтось кляне. Та попри всілякі негаразди, оптимізму її представники не втрачають.

В День дільничного інспектора 18 червня на урочистостях у міському відділі внутрішніх справ відзначили кращих серед цієї когорти. Юрію Юрову присвоїли звання «Зразковий дільничний інспектор».

Юрій Юров, ст. дільничний інспектор сектору дільничних інспекторів Бердичівського МВ УМВС : "У професійне свято дільничного інспектора я хочу побажати всім щастя, насамперед - здоров’я, щоб ніщо не заважало у виконанні службових обов’язків, а також - взаєморозуміння з людьми".

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0