Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Гурт «ТІК» «порвав» Бердичів. Бердичівлянам, здається, сподобалось

Time Додано: субота, 20 черв. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Вони приїхали до Бердичева, щоб пройтися ним «весільним панком з елементами філософської еротики». Ось так, дещо витіювато, окреслили стиль, у якому виступають, учасники гурту «ТІК». Вже на самому початку концерту лідер гурту Віктор Бронюк запросив усіх бажаючих підходити ближче до сцени та не шкодувати себе у танці. Побачивши, що найпалкіші прихильники відгукнулися на запрошення, оголосив: «Здрастуй, «Бердичівське» пиво і ... прощайте дівчата!».

Гурт «ТІК» «порвав» Бердичів. Бердичівлянам, здається, сподобалось

На сцені учасники «ТІКу» виглядали такою собі дружньою компанією, члени якої знайомі між собою роками та знають одне одного за подихом та ледь помітним рухом руки. Так воно і є, зізнається Віктор Бронюк: нині, каже він, «ТІК» є чи не найгастролюючим колективом у країні, щоденна спільна праця і насолода, що її музиканти отримують від виступів, і призводить до подібного ефекту.

Бердичівляни почули усі хіти «ТІКу» — «Білі троянди», «Вчительку», «Свєту», «Сосюру», славнозвісних «Оленів», останній писк сезону «Тихую» пісню та інші бойовики, що вже встигли прогриміти Україною та принести славу їхнім виконавцям. Не дивлячись на статус «зірок», до Києва Віктор Бронюк та компанія не поспішають, надаючи перевагу рідній Вінниці.

Віктор Бронюк, лідер гурту «ТІК»: «На а чого туди їхати? Я, наприклад, не бачу причин, які б змусили мене це зробити. Є певні стереотипи: ось я вийду на Хрещатику, ... до мене під’їдуть продюсери у собачих шубах на білих лісапедах і скажуть: «Давай, чувак, ми будемо тебе розкручувати»... Це дурний міф. Реалізувати себе можна, де хочеш. Головне — працювати кожен день, і не важливо де — у Києві, Вінниці чи Бердичеві. Треба робити свою роботу якісно, і рано чи пізно від цього буде результат.»

Поки тривав концерт, бажаючі відривалися на повну. Потім жартома нарікали, що година з лишнім виступу весільних панків з Вінниці пролетіла, як одна мить. Віктору Бронюку у Бердичеві теж сподобалося, так що ця зустріч, можливо, не остання.

Віктор Бронюк, лідер гурту «ТІК»: «Чесно кажучи, через Бердичів їздимо ледь не кожний день, а ось так заїхати і виступити все не виходило. Загалом концертом я задоволений. Були певні нюанси зі звуком, але це вічні проблеми «живого» виконання. А так... Класна публіка, так що, думаю, ми тут не востаннє. Десь після Нового року, а може й раніше, чекайте на нас.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0