Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Гурт «ТІК» «порвав» Бердичів. Бердичівлянам, здається, сподобалось

Time Додано: субота, 20 черв. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Вони приїхали до Бердичева, щоб пройтися ним «весільним панком з елементами філософської еротики». Ось так, дещо витіювато, окреслили стиль, у якому виступають, учасники гурту «ТІК». Вже на самому початку концерту лідер гурту Віктор Бронюк запросив усіх бажаючих підходити ближче до сцени та не шкодувати себе у танці. Побачивши, що найпалкіші прихильники відгукнулися на запрошення, оголосив: «Здрастуй, «Бердичівське» пиво і ... прощайте дівчата!».

Гурт «ТІК» «порвав» Бердичів. Бердичівлянам, здається, сподобалось

На сцені учасники «ТІКу» виглядали такою собі дружньою компанією, члени якої знайомі між собою роками та знають одне одного за подихом та ледь помітним рухом руки. Так воно і є, зізнається Віктор Бронюк: нині, каже він, «ТІК» є чи не найгастролюючим колективом у країні, щоденна спільна праця і насолода, що її музиканти отримують від виступів, і призводить до подібного ефекту.

Бердичівляни почули усі хіти «ТІКу» — «Білі троянди», «Вчительку», «Свєту», «Сосюру», славнозвісних «Оленів», останній писк сезону «Тихую» пісню та інші бойовики, що вже встигли прогриміти Україною та принести славу їхнім виконавцям. Не дивлячись на статус «зірок», до Києва Віктор Бронюк та компанія не поспішають, надаючи перевагу рідній Вінниці.

Віктор Бронюк, лідер гурту «ТІК»: «На а чого туди їхати? Я, наприклад, не бачу причин, які б змусили мене це зробити. Є певні стереотипи: ось я вийду на Хрещатику, ... до мене під’їдуть продюсери у собачих шубах на білих лісапедах і скажуть: «Давай, чувак, ми будемо тебе розкручувати»... Це дурний міф. Реалізувати себе можна, де хочеш. Головне — працювати кожен день, і не важливо де — у Києві, Вінниці чи Бердичеві. Треба робити свою роботу якісно, і рано чи пізно від цього буде результат.»

Поки тривав концерт, бажаючі відривалися на повну. Потім жартома нарікали, що година з лишнім виступу весільних панків з Вінниці пролетіла, як одна мить. Віктору Бронюку у Бердичеві теж сподобалося, так що ця зустріч, можливо, не остання.

Віктор Бронюк, лідер гурту «ТІК»: «Чесно кажучи, через Бердичів їздимо ледь не кожний день, а ось так заїхати і виступити все не виходило. Загалом концертом я задоволений. Були певні нюанси зі звуком, але це вічні проблеми «живого» виконання. А так... Класна публіка, так що, думаю, ми тут не востаннє. Десь після Нового року, а може й раніше, чекайте на нас.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0