Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Гуманітарну гімназію №2 відвідали голландські охоронники природи

Time Додано: п'ятниця, 04 лют. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

До Бердичівської гуманітарної гімназії №2 завітали почесні гості з Нідерландів. Брухт Варнар та Рууд Мааршал є координаторами українсько-голландського проекту “Перші проліски”, учасником якого є 2-га школа. Зустрічали делегатів не хлібом-сіллю, а виставкою учнівських робіт. Невеличку екскурсію провели для Брухта Варнара та Рууда Мааршала учні на рідній для голландців мові, чим вкрай вразили гостей.

Гуманітарну гімназію №2 відвідали голландські охоронники природи

Опісля цього голландці та їхні українські колеги (вчителі загальноосвітніх та дошкільних закладів Бердичева) провели ознайомлюючу конференцію на екологічну тематику. Міжнародний проект “Перші проліски” спрямований саме на розвиток екологічної свідомості дітей, як українських, голландських, так і всього світу. Адже, кажуть координатори проекту, планета Земля потребує допомоги людей.

Брухт Варнар, головний координатор проекту “Перші проліски” : «Якщо ми всі разом не допоможемо Землі, то будемо мати спільні проблеми в майбутньому. Тому, я думаю, так важливо об’єднатись нам і разом працювати для того, щоб зробити Землю кращою для наступних поколінь, для наших дітей.»

На конференції до уваги координаторів проекту представили декілька презентаційних роликів за участю дітей та вчителів гімназії, у яких розповідалось про бережливе ставлення дітей до природи, до навколишнього середовища. Переглянувши, гості зробили висновок: українські школярі починають допомагати природі ще змалку.

Рууд Мааршал, заступник координатора проекту “Перші проліски”: «Вчителі, які працюють у ваших школах, володіють дуже гарною методикою, мають багато креативу, і ми можемо цього у них навчитись. Можливо, і ми в Голландії знаємо більше, як правильно працювати з довкіллям, як вивчати довкілля. І ми можемо поділитися цим досвідом.»

Обмін досвідом — це найперше, що повинні робити обидва учасники проекту. Тому голландці теж презентували декілька відео, з допомогою яких розповіли специфіку їхньої робити зі спасіння навколишнього середовища. Директор гуманітарної гімназії Ірина Толочко каже: перша зустріч із голландцями пройшла вдало. Тим більше, що колектив закладу не готувався до неї, а просто продемонстрував роботу, яку вони проводять щодня.

Ірина Толочко, директор БМГГ №2: «Екологічні проблеми стали вже не тільки питанням “на слуху”, а й питанням, яке потрібно вирішувати. Гімназія багато роботи проводить для того, щоб формувати екологічну свідомість в учнів. Наші голландські гості уявлення не мають, на скільки ми самодостатні, “продвинуті”, і як ми зацікавлені у майбутньому нашої планети.»

Наступна зустріч українських та голландських рятівників планети відбудеться вже незабаром, пообіцяли закордонні гості. Їм є чому повчитися у бердичівлян, а також є певний досвід, який вони із радістю передаватимуть місцевим школярам.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0