Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Гуманітарну гімназію №2 відвідали голландські охоронники природи

Time Додано: п'ятниця, 04 лют. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

До Бердичівської гуманітарної гімназії №2 завітали почесні гості з Нідерландів. Брухт Варнар та Рууд Мааршал є координаторами українсько-голландського проекту “Перші проліски”, учасником якого є 2-га школа. Зустрічали делегатів не хлібом-сіллю, а виставкою учнівських робіт. Невеличку екскурсію провели для Брухта Варнара та Рууда Мааршала учні на рідній для голландців мові, чим вкрай вразили гостей.

Гуманітарну гімназію №2 відвідали голландські охоронники природи

Опісля цього голландці та їхні українські колеги (вчителі загальноосвітніх та дошкільних закладів Бердичева) провели ознайомлюючу конференцію на екологічну тематику. Міжнародний проект “Перші проліски” спрямований саме на розвиток екологічної свідомості дітей, як українських, голландських, так і всього світу. Адже, кажуть координатори проекту, планета Земля потребує допомоги людей.

Брухт Варнар, головний координатор проекту “Перші проліски” : «Якщо ми всі разом не допоможемо Землі, то будемо мати спільні проблеми в майбутньому. Тому, я думаю, так важливо об’єднатись нам і разом працювати для того, щоб зробити Землю кращою для наступних поколінь, для наших дітей.»

На конференції до уваги координаторів проекту представили декілька презентаційних роликів за участю дітей та вчителів гімназії, у яких розповідалось про бережливе ставлення дітей до природи, до навколишнього середовища. Переглянувши, гості зробили висновок: українські школярі починають допомагати природі ще змалку.

Рууд Мааршал, заступник координатора проекту “Перші проліски”: «Вчителі, які працюють у ваших школах, володіють дуже гарною методикою, мають багато креативу, і ми можемо цього у них навчитись. Можливо, і ми в Голландії знаємо більше, як правильно працювати з довкіллям, як вивчати довкілля. І ми можемо поділитися цим досвідом.»

Обмін досвідом — це найперше, що повинні робити обидва учасники проекту. Тому голландці теж презентували декілька відео, з допомогою яких розповіли специфіку їхньої робити зі спасіння навколишнього середовища. Директор гуманітарної гімназії Ірина Толочко каже: перша зустріч із голландцями пройшла вдало. Тим більше, що колектив закладу не готувався до неї, а просто продемонстрував роботу, яку вони проводять щодня.

Ірина Толочко, директор БМГГ №2: «Екологічні проблеми стали вже не тільки питанням “на слуху”, а й питанням, яке потрібно вирішувати. Гімназія багато роботи проводить для того, щоб формувати екологічну свідомість в учнів. Наші голландські гості уявлення не мають, на скільки ми самодостатні, “продвинуті”, і як ми зацікавлені у майбутньому нашої планети.»

Наступна зустріч українських та голландських рятівників планети відбудеться вже незабаром, пообіцяли закордонні гості. Їм є чому повчитися у бердичівлян, а також є певний досвід, який вони із радістю передаватимуть місцевим школярам.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0