Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Гуманітарну гімназію №2 відвідали голландські охоронники природи

Time Додано: п'ятниця, 04 лют. 2011, 06:00 ( близько 7 року назад )

До Бердичівської гуманітарної гімназії №2 завітали почесні гості з Нідерландів. Брухт Варнар та Рууд Мааршал є координаторами українсько-голландського проекту “Перші проліски”, учасником якого є 2-га школа. Зустрічали делегатів не хлібом-сіллю, а виставкою учнівських робіт. Невеличку екскурсію провели для Брухта Варнара та Рууда Мааршала учні на рідній для голландців мові, чим вкрай вразили гостей.

Гуманітарну гімназію №2 відвідали голландські охоронники природи

Опісля цього голландці та їхні українські колеги (вчителі загальноосвітніх та дошкільних закладів Бердичева) провели ознайомлюючу конференцію на екологічну тематику. Міжнародний проект “Перші проліски” спрямований саме на розвиток екологічної свідомості дітей, як українських, голландських, так і всього світу. Адже, кажуть координатори проекту, планета Земля потребує допомоги людей.

Брухт Варнар, головний координатор проекту “Перші проліски” : «Якщо ми всі разом не допоможемо Землі, то будемо мати спільні проблеми в майбутньому. Тому, я думаю, так важливо об’єднатись нам і разом працювати для того, щоб зробити Землю кращою для наступних поколінь, для наших дітей.»

На конференції до уваги координаторів проекту представили декілька презентаційних роликів за участю дітей та вчителів гімназії, у яких розповідалось про бережливе ставлення дітей до природи, до навколишнього середовища. Переглянувши, гості зробили висновок: українські школярі починають допомагати природі ще змалку.

Рууд Мааршал, заступник координатора проекту “Перші проліски”: «Вчителі, які працюють у ваших школах, володіють дуже гарною методикою, мають багато креативу, і ми можемо цього у них навчитись. Можливо, і ми в Голландії знаємо більше, як правильно працювати з довкіллям, як вивчати довкілля. І ми можемо поділитися цим досвідом.»

Обмін досвідом — це найперше, що повинні робити обидва учасники проекту. Тому голландці теж презентували декілька відео, з допомогою яких розповіли специфіку їхньої робити зі спасіння навколишнього середовища. Директор гуманітарної гімназії Ірина Толочко каже: перша зустріч із голландцями пройшла вдало. Тим більше, що колектив закладу не готувався до неї, а просто продемонстрував роботу, яку вони проводять щодня.

Ірина Толочко, директор БМГГ №2: «Екологічні проблеми стали вже не тільки питанням “на слуху”, а й питанням, яке потрібно вирішувати. Гімназія багато роботи проводить для того, щоб формувати екологічну свідомість в учнів. Наші голландські гості уявлення не мають, на скільки ми самодостатні, “продвинуті”, і як ми зацікавлені у майбутньому нашої планети.»

Наступна зустріч українських та голландських рятівників планети відбудеться вже незабаром, пообіцяли закордонні гості. Їм є чому повчитися у бердичівлян, а також є певний досвід, який вони із радістю передаватимуть місцевим школярам.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0