Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Губернатор області Юрій Забела вперше відвідав Бердичів

Time Додано: четвер, 22 трав. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

До Бердичева вперше приїхав губернатор області. Разом із Бердичівським міським головою та його заступниками Юрій Забела

Губернатор області Юрій Забела вперше відвідав Бердичів

відслідкував хід відновлення та будівництва 6-ї школи, Центру жінки та фільтрувальної станції. Ні область, ні місто ще не отримали у цьому році від держави жодної гривні на зведення об’єктів соціальної та медичної галузі. Не дивлячись на це, на усіх трьох об’єктах виконано чималий обсяг робіт. За рахунок бюджету міського. Губернатор позитивно оцінив хід будівництва у Бердичеві. Щодо проблеми фінансування, то вона є характерною для багатьох міст країни, констатував Юрій Забела.

Юрій Забела голова Житомирської ОДА: “Нині ми добудовуємо те, що почали років 15-17 тому. Складається ситуація відсутності постійності у діях тих людей, які приходять до влади. Якщо не будувати школи, лікарні, дитсадки, та націю можна довести до межі. Україна завжди славилася тим, що освіта і медицина знаходилися на пристойному рівні.”

Виконання робіт у 6-й школі, Центрі жінки та фільтрувальній станції жодного разу не припинялося, зазначив Бердичівський міський голова. По 2 мільйони гривень на перші два об’єкти і хоча б 4-5 мільйонів на станцію — і питання здачі їх в експлуатацію у 2008-му році було б вирішеним, впевнений Василь Мазур.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “І міська влада, і мешканці Бердичева хочуть бачити своє місто красивим. Для цього потрібно працювати та вкладати кошти. Ми вдячні за державну підтримку, надіємося також на розуміння обласної влади. У минулому році ми освоїли усі кошти державної субвенції. І надалі також готові це робити. Адже ці об’єкти мають велике соціальне значення не тільки для Бердичева, а й для прилеглих районів.”

Вперше приїхавши до міста, губернатор області виконав також приємну місію: поздоровив із 100-річчям бердичівлянку Людмилу Семенову. Ювілярка охоче розповіла гостям про життя-буття, що, як і багатьох людей того часу, було нелегким. Кілька десятків років пропрацювала вона обліковцем у колгоспі.

Людмила Семенова ювілярка: “Усе на мені було... Треба було проводити облік роботи кожної людини, визначити скільки вона заробила і записати усе в спеціальні книжки. У мене тільки на буряках нараховувалося 83 жінки, і кожній треба було вказати на її фронт робіт...”

Людмила Семенова виховала доньку, онука та двох правнуків. Усі вони, каже жінка, знайшли свою дорогу у житті. А от із чоловіком життя не склалося, додає ювілярка.

Людмила Семенова ювілярка: “Чоловік любив випити, погуляти... Я побачила, що нічого із цього не вийде та й розлучилася із ним.”

Губернатор області та Бердичівський міський голова привітали ювілярку та її близьких із святом. Традиційне поздоровлення із 100-річним ювілеєм Людмилі Володимирівні надіслав Президент України Віктор Ющенко.

Людмила Семенова й досі охоче цікавиться життям країни і згадує батька В’ячеслава Чорновола, Максима, із яким навчалася в одній школі. Губернатор говорить — унікум.

Юрій Забела голова Житомирської ОДА: “Це — історія, яку ми повинні пам’ятати, повинні розповідати про неї своїм дітям. Складається так, що Житомирщина багата на таких людей... Практично кожного тижня ми вітаємо одного-двох таких ювілярів.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0