Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Губернатор іде в народ

Time Додано: вівторок, 31 лип. 2007, 06:00 ( близько 11 року назад )

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Павленко провів зустрічі із мешканцями двох сіл Бердичівського району. У Старому Солотвині та Швайківці губернатор презентував соціальні ініціативи Президента України та спілкувався із селянами. Головна мета поїздки – почути кожного мешканця, щоб потім потреби усіх населених пунктів врахувати у програмі соціального розвитку області. Роботу Юрій Павленко розпочав із Бердичівщини і поставив собі за мету протягом місяця відвідати усі райони.

Губернатор іде в народ

Юрій Павленко, голова Житомирської ОДА: « Ми сьогодні зробимо підсумки по кожній районній адміністрації за перше півріччя. За результатами сформуємо зміни до програми на друге. Але найголовніше – почне формуватися програма розвитку Житомирщини на 2008 рік. Моє завдання, щоб у Програмі своє місце знайшло відображення проблеми кожного населеного пункту, усіх населених пунктів області. Саме тому ми сьогодні ідем до громади, звертаємося до сільських голів сформувати набір пропозицій. Щоб ми могли їх порушувати на районному, обласному і державному рівнях».

Вперше перед громадою про виконання програми соціально-економічного розвитку за 6 місяців звітував і тимчасово виконуючий обов'язки голови Бердичівської райдержадміністрації Леонід Бакановський. За розпорядженням Юрія Павленка про конкретні справи прозвітують усі керівники районів.

Півроку на посаді - за стільки ж губернатор коротко підводив підсумки соціально-економічного розвитку області. Житомирщині вдалося не знизити темпи росту, збільшити виробництво і заробити на 58 мільйонів гривень більше, ніж того вимагало Міністерство фінансів. Голова обласної адміністрації впевнений у виконанні соціальних ініціатив Президента для підвищення якості життя громади, які максимально мають бути відображені у державному бюджеті на 2008 рік. Серед головних завдань - зростання мінімальної заробітної плати до кінця року до 500 гривень, впровадження єдиної тарифної сітки, грошове забезпечення військовослужбовців і працюючих у селі, справедливі пенсії та підтримка багатодітних родин.

Мешканці Старого Солотвина просили у керівника області відновити дитячий садок, забезпечити дозвілля молоді. До обласного бюджету, пообіцяв селянам Юрій Павленко, включать витрати на ремонт вуличного освітлення і дороги до Нового Солотвина, а дитсадок і амбулаторія незабаром отримають глибинний насос і насосну станцію. Завершив зустріч голова облдержадміністрації подарунками: соціальному працівнику – велосипед, активістам і заслуженим працівникам - подяки, а ветеранам – довгоочікувані телефони.

Ольга Дмитренко, мешканка села Старий Солотвин: «Я хочу подякувати Вам, що це дійство почалося із нашого села. Тим більше, прізвище Павленко – це наше, солотвинське. Ми знаємо, це дійство буде починанням для відновлення розвитку села. Я думаю – це подія для нас, що губернатор прибув вперше. Я думаю, що Ваші слова не розійдуться із ділом».

На згадку про свій перший візит губернатор сфотографувався із солотвинцями і пообіцяв почепити знімок у своєму кабінеті.

До Швайківки Юрій Павленко через надто щільний графік чимало запізнився, але мешканці дочекалися. Головна проблема тут – газ. Наболіла настільки, що селяни одночасно репетували про неї цілу годину і піддавали сумніву кожне слово чиновників.

Дідусь: «Скоро зима. А вони тягнуть. Коли буде цей газ?»

Допомогти селянам з газом мають інвестори. Обіцяють найближчим часом перерахувати майже 500 тисяч гривень в обмін на користування землею. Газ у Швайківці буде до кінця року, - пообіцяли мешканцям заступник голови обласної адміністрації Геннадій Галецький і Юрій Павленко.

Юрій Павленко: «Ми це питання перед урядом піднімали. Є обіцянка, що по перевиконанню центрального бюджету першого півріччя, гроші будуть спрямовані на газ. Мій заступник Загривий сьогодні вирішує цю проблему в Києві. Якщо погодження пройде, то газифікацію проведемо і без інвестора»

Закінчив свій робочий візит керівник області в адміністрації. Там він провів зустріч із активом району, головами сільських та селищних рад. Кращих відзначив грамотами.

Початком презентації соціальних ініціатив Президента Юрій Павленко задоволений.

Юрій Павленко, голова Житомирської ОДА: « На жаль не так часто мешканці села мають змогу спілкуватися із керівниками району та області, ставити насущні проблеми. Я задоволений рівнем спілкування, звітів, пропозицій і завдань. Це говорить, що активність кожної громади в області відбувається. Громади небайдужі до свого села, району, області».

У всіх інших селах Бердичівщини має побувати голова районної державної адміністрації. І по кожному скласти програму розвитку.

Chatbubbles Коментарів: 0