Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Гришковецькі амбулаторія та дитсадок відтепер при комп’ютерах

Time Додано: середа, 29 вер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

На дворі — ХХІ сторіччя, і те, що персонал, який працює у гришковецькій амбулаторії сімейної медицини досі обходився без комп’ютера, звісно, не є нормою. Прийшовши до такого висновку, у тамтешній селищній раді вирішили подарувати ескулапам повний комплект комп’ютерної техніки. Нині багато говорять про сімейну медицину та шляхи її розвитку, говорить селищна голова Зоя Стаднік, поліпшення матеріально-технічної бази, на її думку, якраз і є одним із таких шляхів. Із цим твердженням медики повністю погоджуються. Досить, кажуть, шукати потрібні прізвища пацієнтів у різних карточках та папірцях.

Гришковецькі амбулаторія та дитсадок відтепер при комп’ютерах

Анань Побережець, заступник головного лікаря Бердичівської ЦРЛ: “Враховуючи те, що зараз прийнята постанова Уряду, а також є розпорядження голів Житомирської ОДА й Бердичівської РДА про всезагальну диспансеризацію для надання якісної допомоги населенню району та проведення відповідного обліку, цей подарунок виглядає дуже доречним. У нас в райлікарні також закупили комп’ютери, до яких ми вносимо базу по мешканцям району для динамічного спостереження за їхнім здоров’ям.”

Сергій Мазур, головний лікар Гришковецької амбулаторії сімейної медицини: “Напевне, усі, хто має відношення до медицини знають, що у праці медика надзвичайно багато часу віднімає паперова робота. Тому сьогоднішній подарунок вивільнить нам масу часу, що його ми зможемо присвятити нашим хворим. Через те ми дуже вдячні нашій сільраді і особисто Зої Стаднік. Вони дійсно турбуються про нас і їм небайдуже те, як ми працюватимемо.”

Разом з амбулаторією новою оргтехнікою збагатився ще один заклад у Гришківцях, цього разу освітній. Черга радіти тому, що нарешті біганині селищем у пошуках комп’ютера настав край, дійшла до колективу “Сонечка” — дитячого садка.

Олена Почтар, завідуюча ДНЗ “Сонечко”: “Очень нужный подарок... Сейчас все документы сдаются в печатном виде. Если раньше мы постоянно ходили к кому-то и просили напечатать нам необходимое, брали работу домой, то теперь будем печатать все на месте. Думаю, не каждый садик в районе может похвастаться подобным.”

Комп’ютери подарували, тепер потрібно Інтернет провести, планує голова Гришковець. Всесвітня павутина — сила: там знайдеш мало не все, що потрібно як медикам, так і педагогам. Мешканці селища, переконана Зоя Стаднік, від цього лише виграють.

Зоя Стаднік, голова Гришковецької селищної ради: “Соціальна сфера нашого селища є важливим чинником його розвитку, вона стосується всіх нас. Не можна весь час тупцюватися на тому самому місці. Нехай наш садок і маленький, але ж проблеми у ньому такі самі, як і у великих дошкільних навчальних закладах. Тим більше все це стосується медичної амбулаторії. Гришківці ж мають 5 тисяч населення, як же ж цей заклад залишити без комп’ютера? Повірте, з останнього шукали кошти на ці речі, але знайшли, знаючи, що робимо важливу справу.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0