Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Гришковецькі амбулаторія та дитсадок відтепер при комп’ютерах

Time Додано: середа, 29 вер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

На дворі — ХХІ сторіччя, і те, що персонал, який працює у гришковецькій амбулаторії сімейної медицини досі обходився без комп’ютера, звісно, не є нормою. Прийшовши до такого висновку, у тамтешній селищній раді вирішили подарувати ескулапам повний комплект комп’ютерної техніки. Нині багато говорять про сімейну медицину та шляхи її розвитку, говорить селищна голова Зоя Стаднік, поліпшення матеріально-технічної бази, на її думку, якраз і є одним із таких шляхів. Із цим твердженням медики повністю погоджуються. Досить, кажуть, шукати потрібні прізвища пацієнтів у різних карточках та папірцях.

Гришковецькі амбулаторія та дитсадок відтепер при комп’ютерах

Анань Побережець, заступник головного лікаря Бердичівської ЦРЛ: “Враховуючи те, що зараз прийнята постанова Уряду, а також є розпорядження голів Житомирської ОДА й Бердичівської РДА про всезагальну диспансеризацію для надання якісної допомоги населенню району та проведення відповідного обліку, цей подарунок виглядає дуже доречним. У нас в райлікарні також закупили комп’ютери, до яких ми вносимо базу по мешканцям району для динамічного спостереження за їхнім здоров’ям.”

Сергій Мазур, головний лікар Гришковецької амбулаторії сімейної медицини: “Напевне, усі, хто має відношення до медицини знають, що у праці медика надзвичайно багато часу віднімає паперова робота. Тому сьогоднішній подарунок вивільнить нам масу часу, що його ми зможемо присвятити нашим хворим. Через те ми дуже вдячні нашій сільраді і особисто Зої Стаднік. Вони дійсно турбуються про нас і їм небайдуже те, як ми працюватимемо.”

Разом з амбулаторією новою оргтехнікою збагатився ще один заклад у Гришківцях, цього разу освітній. Черга радіти тому, що нарешті біганині селищем у пошуках комп’ютера настав край, дійшла до колективу “Сонечка” — дитячого садка.

Олена Почтар, завідуюча ДНЗ “Сонечко”: “Очень нужный подарок... Сейчас все документы сдаются в печатном виде. Если раньше мы постоянно ходили к кому-то и просили напечатать нам необходимое, брали работу домой, то теперь будем печатать все на месте. Думаю, не каждый садик в районе может похвастаться подобным.”

Комп’ютери подарували, тепер потрібно Інтернет провести, планує голова Гришковець. Всесвітня павутина — сила: там знайдеш мало не все, що потрібно як медикам, так і педагогам. Мешканці селища, переконана Зоя Стаднік, від цього лише виграють.

Зоя Стаднік, голова Гришковецької селищної ради: “Соціальна сфера нашого селища є важливим чинником його розвитку, вона стосується всіх нас. Не можна весь час тупцюватися на тому самому місці. Нехай наш садок і маленький, але ж проблеми у ньому такі самі, як і у великих дошкільних навчальних закладах. Тим більше все це стосується медичної амбулаторії. Гришківці ж мають 5 тисяч населення, як же ж цей заклад залишити без комп’ютера? Повірте, з останнього шукали кошти на ці речі, але знайшли, знаючи, що робимо важливу справу.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0