Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Григорію Лінчику присвоєно звання «Почесний громадянин міста Бердичева». Комуністи – проти...

Time Додано: середа, 26 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Почесних громадян Бердичева побільшало. До їхнього числа додався голова правління ВАТ «Бердичівська фабрика одежі» Григорій Лінчик. Свою трудову діяльність він розпочав у 1967 році на посаді економіста бердичівського райфінвідділу. Далі була служба у лавах Радянської Армії, робота на солодовому заводі, посада головного бухгалтера у Бердичівському хмелерадгоспі. Із 1983 року Григорій Лінчик працював головбухом у ВАТ «Бердичівська фабрика одежі», у 2001-му його обрано головою правління товариства.

Григорію Лінчику присвоєно звання «Почесний громадянин міста Бердичева». Комуністи – проти...

Подання на ім’я Бердичівського міського голови про присвоєння почесного звання було розглянуто на позачерговій сесії міської ради. Автори документу – члени правління та профспілкової організації фабрики – характеризують Григорія Лінчика як керівника високого рівня, талановитого організатора, висококваліфікованого спеціаліста. Під його керівництвом, зазначається у поданні, «Бердичівська фабрика одежі» стала економічно міцним підприємством, в якому значна увага приділяється якості продукції, постійному її покращенню, впровадженню у виробництво сучасних європейських технологій.

Питання про присвоєння Григорію Лінчику звання «Почесний громадянин міста Бердичева» стало єдиним на позачерговій сесії, в якому народні обранці не виявили одностайності. Проти виступили комуністи.

Лариса Тимчук, депутат Бердичівської міської ради: «З того часу, як приватизоване підприємство, люди отримали хоча б гривню дивідендів за свої ваучери? Ні гривні. На інших — хоча б що-нибудь отримували, а я, як акціонер швейної фабрики, ні гривні не побачила. Як можна присвоювати таке звання людині, яка не відстоює інтереси своїх працівників?»

На захист Григорія Лінчика стали представники виконавчого комітету і решта народних обранців. Голова правління – всього на всього найманий працівник, менеджер, наголосили вони. Виплата дивідендів знаходиться не в його компетенції. До того ж на більшості підприємств, зазначили опоненти комуністів, існують більш ефективні шляхи використання прибутку.

Леонід Нагорний, депутат Бердичівської міської ради: «Прибуток, який залишається підприємству, як правило, направляється на його розвиток. Якби навіть сьогодні і прийняли рішення про виплату дивідендів, то це були б мізерні суми — від 5 до 20 грн. То який сенс у тому, щоб роздати людям по 5 грн., і не розвивати при цьому підприємство?»

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: «При Лінчику підприємство почало працювати краще, ніж при попередніх керівниках. Були збережені робочі місця, люди отримували заробітну плату, хоча й не завжди у таких розмірах, як би цього хотіли. І взагалі, на усіх посадах Григорій Лінчик був відповідальною і чесною людиною.»

33 голоси – «за» та 3 – «проти»... Григорій Лінчик став 52-м Почесним громадянином Бердичева, поповнивши ряди тих, хто зробив вагомий особистий внесок у розвиток міста.

За кількістю Почесних громадян Бердичів випереджає міста зі значно більшою кількістю населення. Зокрема у Харкові їх налічується 40, у Чернівцях – 42 , у Вінниці – 25, у Києві – 38. У Бердичеві, напевно, як і в Кам’янець-Подільському, де Почесних громадян міста нараховується 53, впевнені: від такої масовості престиж відзнаки не потьмяніє.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0