Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Група вихованців Бердичівського спортивного клубу “Віктор” стала призерами Чемпіонату області з рукопашного бою

Time Додано: вівторок, 25 груд. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Нещодавно група вихованців спортивного клубу “Віктор” повернулася із Житомира, де з нагоди Дня міліції пройшов Чемпіонат області з рукопашного бою. Скарбничка нагород клубу поповнилася трьома бронзовими, п’ятьма срібними та двома золотими медалями. Один з переможців чемпіонату, Назар Лужецький, каже: виграти у суперників було не так вже й важко, на перепоні до “золота” стояла лише суддівська колегія.

Група вихованців Бердичівського спортивного клубу “Віктор” стала призерами Чемпіонату області з рукопашного бою

Назар Лужецький вихованець БМСДМКРБ “Віктор”: “Я вважаю, що переміг їх завдяки своєму досвіду, використавши всі свої можливості. Хочу лише поскаржитися на суддівство, яке, на мою думку, було корумпованим. Малі діти, які ще не знають, що це таке, вважають, що можуть виграти так просто. Але в цьому житті нічого так просто не буває.”

Нарівні із хлопцями у клубі тренуються й дівчата. Якщо Марина Май лише готується до відповідальних боїв, то на рахунку Інни Ішмуратової чимало перемог у престижних змаганнях.

Марина Май вихованка БМСДМКРБ “Віктор”: “Я навчаюся у Бердичівському політехнічному коледжі. У клубі “Віктор” займаюся 2 місяці, мені дуже це подобається, я й далі хочу займатися спортом. Хочу і іншим дівчатам це порадити - це навіть для свого тіла корисно.”

Інна Ішмуратова вихованка БМСДМКРБ “Віктор”: “По місту у мене 1 місце, у міжнародних змаганнях - 3-тє, у чемпіонаті області - 1-ше. Цього разу у мене не все вийшло, супротив мене виставили доросліших дівчат. Дуже подобається цим займатися, я вже дещо можу, наприклад, захистити себе.”

Близько 200 спортсменів, за словами керівника клубу Віктора Азізова, випустив він у доросле життя. Багато хто з них навчається сьогодні у найпрестижніших ВУЗах України.

Віктор Азізов президент БМСДМКРБ “Віктор”: “Ті, що займаються тут у нас, поступають у ВУЗи силових структур. Я сподіваюся, що молодша зміна, яку ми виховуємо, у майбутньому визначиться, у які структури їм йти - силові чи інші.”

Сьогодні юні бійці під керівництвом свого вчителя, відпрацьовуючи удари по мішках та відточуючи майстерність у вільному бою, готуються до наступних поєдинків.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0