Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Міський етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» віднайшов своїх переможців
Chatbox Аноним
Андрей супер, Андрей класс, кто ...
Time 11:50 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Громадську раду як консультативно-дорадчий орган при органах місцевої влади намагалися створити представники політичних партій, громадських та інших організацій. Раду створили, але між самими делегатами стався розкол

Time Додано: понеділок, 21 січ. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

На установчі збори, про які оголошували у засобах масової інформації, з'явилися представники 33 організацій, вони отримали по 1 мандату для голосування. Основний документ ради – проект її положення, підготувала і прийняла на своєму засіданні робоча група, у склад якої увійшли члени громадських організацій. Текст розмістили на офіційному сайті Бердичева. Перед зборами свій варіант положення присутнім роздала голова правління Бердичівського відділення міжнародної організації з прав людини Галина Гриценко. На її думку, більш повний і досконалий. За ним, у громадську раду не можуть входити політичні сили, що представлені у міській раді, а сам документ носить опозиційний характер.

Громадську раду  як консультативно-дорадчий орган при   органах місцевої влади намагалися створити   представники   політичних партій, громадських та інших організацій. Раду створили, але між самими делегатами стався розкол

Який проект положення краще, громада вирішувала майже дві години. При цьому кричали і ображали одне одного та читали вірші.

Більшістю голосів проект положення громадської ради підтримали той, що створила спільна робоча група.

Володимир Паціонов, голова громадської ради: “Ми не створили документ, який відірваний від законодавства. Він відповідає Указу Президента і постановам Кабміну “Про громадські ради”. Там написано чітко — це дорадчо-консультативний орган виконавчої влади. Ми будемо працювати в законодавчому полі, яке прописано законом”.

Далі установчі збори стали схожими на програму «Запитуйте-відповідаємо». Присутні цікавилися у міського голови житлово-комунальним господарством і консолідацією місцевої громади. Василь Мазур запросив усіх допитливих на прийом.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Давайте визначимося, які є глобальні проблеми у місті. Мені, безумовно, потрібно цим керуватися. Я хочу на вас опиратися, отримати вашу підтримку, щоб виходила від вас ініціатива, а ви просто хочете взяти на себе контрольні функції. А хто ж буде робити? Давайте разом попрацюємо, разом із депутатами міської ради, з усіма органами виконавчої влади. Завдання — консолідація суспільства. Якщо буде лебідь, щука і рак — ніколи результату не буде”.

Очолив громадську раду Володимир Паціонов. Він отримав більше голосів, ніж Галина Гриценко. Остаточно розділило учасників зборів на два табори обрання заступника голови ради. Претендентів було двоє: голова міських організацій Народного руху України Іван Лобай та Галина Гриценко. Її підтримало 15 чоловік, але за положенням, перемагає той, хто набрав більше половини голосів присутніх. У залі знову виникла суперечка, і через надмірну демократію, вона перейшла у стадію взаємних образ. Мало до бійки не дійшло. Засідання зірвали, бо більшість покинула залу.

Володимир Паціонов, голова громадської ради: “Занадто багато амбіцій, емоцій. Люди не в змозі тримати себе в рамках. Люди не навчилися поважати чуже думку і приймати чуже рішення”.

Громадські організації, які підтримують Галину Гриценко, вважають збори нелегітимними. Вони збираються організувати нові. Не влаштовує членів цих організацій і голова ради, через те, що він депутат і представник міського голови.

Чи буде діяти громадська рада, покаже час. Але деякі учасники зборів думають, яким же чином вона комусь радитиме, якщо сама собі не може дати ради.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: