Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Громадські слухання – передумова будівництва АЗС

Time Додано: п'ятниця, 11 трав. 2018, 15:49 ( 3 міс. назад )

На порядку денному громадських слухань стосовно проекту містобудівної документації – єдине питання: «Детальний план території кварталу, що обмежений вул. Козацькою в адміністративних межах міста Бердичева». Замовником плану території виступає відділ містобудування та архітектури, розробник – ТОВ «Житомирська архітектурно-планувальна майстерня».

Громадські слухання – передумова будівництва АЗС Громадські слухання – передумова будівництва АЗС Громадські слухання – передумова будівництва АЗС Громадські слухання – передумова будівництва АЗС Громадські слухання – передумова будівництва АЗС

Як виявилось, власник, який орендує земельну ділянку в районі вул. Козацької, планує встановлення тут заправочних модулів на дизельне та газове пальне, а поряд – збудують магазин. Проект даних об’єктів виконуватиметься після того, як міська рада видасть дозвіл на початок будівництва. Та без визначення містобудівних обмежень та відповідної експертизи це було б неможливо, пояснює головний інженер проекту Юрій Анатолійович.

У відповідному плані території, зі слів головного інженера, передбачено усі необхідні комунікації: електро-, водопостачання та окрема господарсько-побутова каналізація. Зауважили на громадських слуханнях стосовно протипожежних резервуарів, адже їх планували запозичити із сусідньої АЗС. Та виявилось, що й там немає.

Небагато присутніх було на громадських слуханнях. Заступник міського голови Михайло Гайченя ще на початку наголосив, що оголошення про проведення їх було розміщено у ЗМІ ще із 5 квітня. Відтоді пропозицій або зауважень не надходило. Із детальним планом території кварталу, що обмежений вул. Козацькою, можна ознайомитись на сайті міської ради.

Chatbubbles Коментарів: 0