Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Громадські слухання – передумова будівництва АЗС

Time Додано: п'ятниця, 11 трав. 2018, 15:49 ( 12 дн. назад )

На порядку денному громадських слухань стосовно проекту містобудівної документації – єдине питання: «Детальний план території кварталу, що обмежений вул. Козацькою в адміністративних межах міста Бердичева». Замовником плану території виступає відділ містобудування та архітектури, розробник – ТОВ «Житомирська архітектурно-планувальна майстерня».

Громадські слухання – передумова будівництва АЗС Громадські слухання – передумова будівництва АЗС Громадські слухання – передумова будівництва АЗС Громадські слухання – передумова будівництва АЗС Громадські слухання – передумова будівництва АЗС

Як виявилось, власник, який орендує земельну ділянку в районі вул. Козацької, планує встановлення тут заправочних модулів на дизельне та газове пальне, а поряд – збудують магазин. Проект даних об’єктів виконуватиметься після того, як міська рада видасть дозвіл на початок будівництва. Та без визначення містобудівних обмежень та відповідної експертизи це було б неможливо, пояснює головний інженер проекту Юрій Анатолійович.

У відповідному плані території, зі слів головного інженера, передбачено усі необхідні комунікації: електро-, водопостачання та окрема господарсько-побутова каналізація. Зауважили на громадських слуханнях стосовно протипожежних резервуарів, адже їх планували запозичити із сусідньої АЗС. Та виявилось, що й там немає.

Небагато присутніх було на громадських слуханнях. Заступник міського голови Михайло Гайченя ще на початку наголосив, що оголошення про проведення їх було розміщено у ЗМІ ще із 5 квітня. Відтоді пропозицій або зауважень не надходило. Із детальним планом території кварталу, що обмежений вул. Козацькою, можна ознайомитись на сайті міської ради.

Chatbubbles Коментарів: 0