Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Громадські слухання – передумова будівництва АЗС

Time Додано: п'ятниця, 11 трав. 2018, 15:49 ( 9 міс. назад )

На порядку денному громадських слухань стосовно проекту містобудівної документації – єдине питання: «Детальний план території кварталу, що обмежений вул. Козацькою в адміністративних межах міста Бердичева». Замовником плану території виступає відділ містобудування та архітектури, розробник – ТОВ «Житомирська архітектурно-планувальна майстерня».

Громадські слухання – передумова будівництва АЗС Громадські слухання – передумова будівництва АЗС Громадські слухання – передумова будівництва АЗС Громадські слухання – передумова будівництва АЗС Громадські слухання – передумова будівництва АЗС

Як виявилось, власник, який орендує земельну ділянку в районі вул. Козацької, планує встановлення тут заправочних модулів на дизельне та газове пальне, а поряд – збудують магазин. Проект даних об’єктів виконуватиметься після того, як міська рада видасть дозвіл на початок будівництва. Та без визначення містобудівних обмежень та відповідної експертизи це було б неможливо, пояснює головний інженер проекту Юрій Анатолійович.

У відповідному плані території, зі слів головного інженера, передбачено усі необхідні комунікації: електро-, водопостачання та окрема господарсько-побутова каналізація. Зауважили на громадських слуханнях стосовно протипожежних резервуарів, адже їх планували запозичити із сусідньої АЗС. Та виявилось, що й там немає.

Небагато присутніх було на громадських слуханнях. Заступник міського голови Михайло Гайченя ще на початку наголосив, що оголошення про проведення їх було розміщено у ЗМІ ще із 5 квітня. Відтоді пропозицій або зауважень не надходило. Із детальним планом території кварталу, що обмежений вул. Козацькою, можна ознайомитись на сайті міської ради.

Chatbubbles Коментарів: 0