Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Громадська організація “Добра справа” подбала про імунітет маленьких бердичівлян з особливими потребами

Time Додано: п'ятниця, 21 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Черговою доброю справою заявив про себе голова однойменної громадської організації Юрій Балюк. Цього разу він вирішив, що зимової пори року не зайвим буде подбати про імунітет маленьких бердичівлян з особливими потребами і подарував їм вітаміни — 300 упаковок дитячого сиропу швейцарського виробництва на загальну суму майже 13 тисяч гривень. Міжнародний благодійний фонд “Здоров’я українського народу” запропонував усім бажаючим подати відповідні заявки на придбання вітамінів, і Юрій вирішив скористатися цією можливістю. Упаковки з сиропом він доправив до п’яти місцевих громадських організацій: осередків товариств сліпих і глухих, реабілітаційних центрів “Промінчик” і “Насіння надії” та організації інвалідів-візочників “Стимул”. Ще зовсім недавно, розповідає Юрій, одна упаковка такого сиропу коштувала близько 40 грн., нині її ціна — понад 70 грн., придбати такі вітаміни може не кожна сім’я, тож йому вдвічі приємно відчувати свою потрібність, приходячи на допомогу тим, хто її потребує.

Громадська організація “Добра справа” подбала про імунітет  маленьких бердичівлян з особливими потребами

Юрій Балюк, голова ГО “Добра справа”: “Я особисто вирішив: потрібно допомогти нашим місцевим організаціям, що опікуються проблемами дітей, які хворіють. Думаю, ті, хто працює на благо таких дітей, зрозуміють моє прагнення допомогти. Організовуючи такі акції, ми, окрім того, консолідуємо свої сили задля подальшої роботи. Надалі ми будемо прослідковувати подібні пропозиції, аби надавати допомогу малозабезпеченим та хворим дітям.”

Тетяна Осадчук, директор реабілітаційного центру “Насіння надії”: “Сьогоднішня справа, що її започаткував Юрій Балюк, - це добре для дітей як нашого центру, так і для інших громадських організацій. Думаю, що на сьогоднішній день, коли багато дітей й дорослих перехворіли на грип, це стане корисною річчю для імунітету громади. Символічно, що саме центр “Насіння надії” стала таким собі флагманом для передачі цих вітамінів. За це ми вдячні Юрієві Балюку.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0