Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Громадська організація “Добра справа” подбала про імунітет маленьких бердичівлян з особливими потребами

Time Додано: п'ятниця, 21 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Черговою доброю справою заявив про себе голова однойменної громадської організації Юрій Балюк. Цього разу він вирішив, що зимової пори року не зайвим буде подбати про імунітет маленьких бердичівлян з особливими потребами і подарував їм вітаміни — 300 упаковок дитячого сиропу швейцарського виробництва на загальну суму майже 13 тисяч гривень. Міжнародний благодійний фонд “Здоров’я українського народу” запропонував усім бажаючим подати відповідні заявки на придбання вітамінів, і Юрій вирішив скористатися цією можливістю. Упаковки з сиропом він доправив до п’яти місцевих громадських організацій: осередків товариств сліпих і глухих, реабілітаційних центрів “Промінчик” і “Насіння надії” та організації інвалідів-візочників “Стимул”. Ще зовсім недавно, розповідає Юрій, одна упаковка такого сиропу коштувала близько 40 грн., нині її ціна — понад 70 грн., придбати такі вітаміни може не кожна сім’я, тож йому вдвічі приємно відчувати свою потрібність, приходячи на допомогу тим, хто її потребує.

Громадська організація “Добра справа” подбала про імунітет  маленьких бердичівлян з особливими потребами

Юрій Балюк, голова ГО “Добра справа”: “Я особисто вирішив: потрібно допомогти нашим місцевим організаціям, що опікуються проблемами дітей, які хворіють. Думаю, ті, хто працює на благо таких дітей, зрозуміють моє прагнення допомогти. Організовуючи такі акції, ми, окрім того, консолідуємо свої сили задля подальшої роботи. Надалі ми будемо прослідковувати подібні пропозиції, аби надавати допомогу малозабезпеченим та хворим дітям.”

Тетяна Осадчук, директор реабілітаційного центру “Насіння надії”: “Сьогоднішня справа, що її започаткував Юрій Балюк, - це добре для дітей як нашого центру, так і для інших громадських організацій. Думаю, що на сьогоднішній день, коли багато дітей й дорослих перехворіли на грип, це стане корисною річчю для імунітету громади. Символічно, що саме центр “Насіння надії” стала таким собі флагманом для передачі цих вітамінів. За це ми вдячні Юрієві Балюку.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0