Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Громадська організація “Бердичівське польське товариство сприяння підприємництву” святкує п'ятиріччя з дня створення

Time Додано: понеділок, 18 трав. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

З цієї нагоди у офісі об'єднання відбулася зустріч із офіційними делегаціями з Польщі в рамках десятих днів польскої культури.

Громадська організація “Бердичівське польське товариство сприяння підприємництву”  святкує п'ятиріччя з дня створення

Товариство сприяння підприємництву було створено за ініціативою Фонду “Допомога полякам на Сході”. Метою діяльності організації є сприяння економічному розвитку малого та середнього бізнесу, та надання консультативно-навчальних послуг тим, хто хоче розпочати власну справу.

Олександр Рудницький, голова Правління ГО “Бердичівське польське товариство сприяння підприємництву”: “Ми проводимо курси з бухгалтерії, польської мови, налагоджуємо відносини між підприємцями, допомагаємо розробити бізнес-плани та знайти потенційного інвестора”.

Еліза Дзвонкевич — член правління Фонду “Допомога полякам на Сході”. До Бердичева вона приїхала, аби ознайомитися ближче із справами Товариства сприяння підприємництву. Після п'ятиріччя існування, воно має стати фінансово незалежним. Втім, якщо громадська організація чи підприємці мають нові ідеї розвитку ділових відносин між Україно та Польщею, польська сторона готова їх розглянути та профінансувати, говорить Еліза Дзвонкевич.

Еліза Дзвонкевич, член правління Фонду “Допомога полякам на Сході”: “Підприємництво та бізнес- це стратегічний напрямок роботи нашого фонду. Ми хочемо, щоби польські меншини у містах, яких проживають не тільки брали, а давали тому народові, з яким живуть”.

У тому, що співпраця між Бердичевом та Польщею у економічній сфері лише зміцнюватиметься, переконаний і Бердичівський міський голова. Він веде переговори із потенційними польськими інвесторами.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Налагодити економічну спрівпрацю — то зажди найважче. Але вже є конкретні розмови про польський бізнес у Бердичеві”.

Свою підтримку розвитку економічних відносин між Україно та Польщею висловили президент міста Сєдльце та Генеральний Консул РП у м. Луцьку. Томаш Янік зазначив: сусідні країни під час кризи повинні разом думати, як заробити гроші.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0