Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Грою намагалися розповісти про СНІД бердичівським студентам

Time Додано: п'ятниця, 23 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Проблема поширення ВІЛ-інфекції не стала менш актуальною для українців та для людей усієї планети, ніж була раніше. Україна і досі тримає сумне лідерство серед інших країн Європи з кількості хворих на СНІД. Для того, щоб розказати про страшну хворобу, до Бердичівського коледжу економіки, промисловості та права приїхали представники обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом. Як розповів директор закладу, проблема ВІЛ є загальнодержавною, а не особистою, як думають деякі хворі. Їм не потрібно боятись зізнатися у тому, що вони інфіковані: кожному допоможуть і кожного підтримають.

Грою намагалися розповісти про СНІД бердичівським студентам

Юрій Галінський, гол. лікар обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом: «Сьогодні треба мати підхід до кожної дитини. У центрі ми бачили і сльози, і розпач молодих людей. Ті, хто у нас лікуються думали, що тема СНІДу їх не торкнеться, а вийшло навпаки. Я думаю, щотакі заходи підуть на користь усім, і ми разом зможемо зупинити розповсюдження цієї інфекції.»

Фахівці центру вже проводили подібні виїзні заходи у Житомирі, Новограді-Волинському. Тепер настала черга Бердичева, тому що у місті, наголошує Юрій Галінський, з кожним роком зростає кількість ВІЛ-інфікованих людей. За допомогою лекцій та слайд-шоу лікарі та психологи центру розповіли студентам про вічне — вірність, дружбу, кохання, сім’ю. На прикладі життєвих ситуацій інших людей вони намагалися достукатися до сердець бердичівлян, аби ті перш, ніж зробити страшний крок, добряче подумали. Діти кажуть, що міцно засвоїли лекційний матеріал і заодно поглибили свої знання за допомогою тренінгу “Грою проти СНІДу”. Останній представляє собою чеську методику, яка через малюнки та послідовні дії гравців допомагає застерегти їх і уберегти від вживання наркотиків та алкоголю, від незахищених статевих зв’язків, а також пояснює молоді, шляхи розповсюдження СНІДу та розповідає, як потрібно ставитись до хворих. І в області, і в місті переконані: не можна відгородитись від цієї проблеми якоюсь завісою, подібні заходи допомагають усім зрозуміти: ВІЛ-інфіковані — звичайні люди.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Це стосується конкретних людей, які потрапили у таку біду. Ми повинні надати їм і медичну, і соціальну допомогу.»

Юрій Галінський, гол. лікар обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом: «Якщо ми започаткуємо і проводитимемо такі ігри серед школярів, студентів, то хай не 100%, а хоча б 30 дітей зрозуміють, що не варто робити такий необачний крок, як вживання алкоголю та наркотиків; якщо діти усвідомлять, що це їм не потрібно, то ми разом із вами святкуватимемо перемогу.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0