Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Граючи, про серйозне: акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели у бердичівській «Казці»

Time Додано: субота, 24 лют. 2018, 10:46 ( 7 міс. назад )

Вогонь… Це зло чи добро? Хто підкаже, як тієї чи іншої миті зреагує він на людські жарти й легковажність? Чим погрожує невимкнена праска або газова плита? А намір побавитися вдома сірниками чи спробувати подлубатися у розетці? Можливо, когось ці питання вгонять у ступор, та лише не маленьких мешканців бердичівської «Казки»: із правилами пожежної безпеки вони мало не на «ти». Пересвідчилися у цьому представники обласного й місцевого управління ДСНС України, котрі завітали до 28-го дитсадка у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Граючи, про серйозне: акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели у бердичівській «Казці» Граючи, про серйозне: акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели у бердичівській «Казці» Граючи, про серйозне: акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели у бердичівській «Казці» Граючи, про серйозне: акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели у бердичівській «Казці» Граючи, про серйозне: акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели у бердичівській «Казці»

Якщо навколо весело й гамірно, значить десь поблизу вже діють Фіксики. Один із них надумав прямо у залі сірники палити: лише однесенький, пообіцяв, й усе. І ось уже горить гілочка, а Фіксик тішиться, мовляв, тепло, затишно… Але якась мить – і пішов вогонь гуляти навколо. Що робити? У кого просити допомоги? Звісно, за номером «101», у рятувальників. У «Казці», виявляється, діє одразу кілька пожежних караулів: оцінивши обстановку, кидається дітвора у полум’я, та, зрештою, встигає перенести усіх сполошених звірят до небезпечного місця. Не відстають від двох перших загонів й інші: завзято долають усі перешкоди, аби загасити підступний вогонь.

Власні знання й уміння малеча продемонструвала – час показати свою роботу справжнім рятувальникам. От де вже дух захоплює! Бердичівським борцям із вогнем під силу, здається, неймовірне: за лічені секунди розправляються вони з «червоним півнем». І лише той, хто уважно придивиться, як працює пожежний, зрозуміє, наскільки нелегкою є його професія. Можливо, колись за свою її обере хтось із присутніх дітлахів, але це буде ще не так скоро, та вже сьогодні… Вже сьогодні у 28-му садкові готові запобігти виникненню надзвичайної ситуації, а у випадку потреби – врятувати та допомогти.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0