Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Граючи, про серйозне: акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели у бердичівській «Казці»

Time Додано: субота, 24 лют. 2018, 10:46 ( 10 міс. назад )

Вогонь… Це зло чи добро? Хто підкаже, як тієї чи іншої миті зреагує він на людські жарти й легковажність? Чим погрожує невимкнена праска або газова плита? А намір побавитися вдома сірниками чи спробувати подлубатися у розетці? Можливо, когось ці питання вгонять у ступор, та лише не маленьких мешканців бердичівської «Казки»: із правилами пожежної безпеки вони мало не на «ти». Пересвідчилися у цьому представники обласного й місцевого управління ДСНС України, котрі завітали до 28-го дитсадка у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Граючи, про серйозне: акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели у бердичівській «Казці» Граючи, про серйозне: акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели у бердичівській «Казці» Граючи, про серйозне: акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели у бердичівській «Казці» Граючи, про серйозне: акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели у бердичівській «Казці» Граючи, про серйозне: акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели у бердичівській «Казці»

Якщо навколо весело й гамірно, значить десь поблизу вже діють Фіксики. Один із них надумав прямо у залі сірники палити: лише однесенький, пообіцяв, й усе. І ось уже горить гілочка, а Фіксик тішиться, мовляв, тепло, затишно… Але якась мить – і пішов вогонь гуляти навколо. Що робити? У кого просити допомоги? Звісно, за номером «101», у рятувальників. У «Казці», виявляється, діє одразу кілька пожежних караулів: оцінивши обстановку, кидається дітвора у полум’я, та, зрештою, встигає перенести усіх сполошених звірят до небезпечного місця. Не відстають від двох перших загонів й інші: завзято долають усі перешкоди, аби загасити підступний вогонь.

Власні знання й уміння малеча продемонструвала – час показати свою роботу справжнім рятувальникам. От де вже дух захоплює! Бердичівським борцям із вогнем під силу, здається, неймовірне: за лічені секунди розправляються вони з «червоним півнем». І лише той, хто уважно придивиться, як працює пожежний, зрозуміє, наскільки нелегкою є його професія. Можливо, колись за свою її обере хтось із присутніх дітлахів, але це буде ще не так скоро, та вже сьогодні… Вже сьогодні у 28-му садкові готові запобігти виникненню надзвичайної ситуації, а у випадку потреби – врятувати та допомогти.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0