Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Гості зі Швейцарії помолилися за спокій у серцях людей з церквою «Новий час»

Time Додано: четвер, 08 жовт. 2015, 17:38 ( більше 3 року назад )

Сьогодні модно говорити про віру, та якось вона відійшла на другий план. Але без віри спілкування з Богом неможливе. З таким меседжем приїхали до Бердичева зі Швейцарії Катаріна Роть і Сюзана Ванер із семінаром, який пройшов у церкві «Новий час». Такі семінари проходять тут двічі на рік. Друзі з-за кордону допомагають своїм українським братам по вірі у будівництві храму. А у спільній молитві просять спокою для сердець та миру у світі.

Гості зі Швейцарії помолилися за спокій у серцях людей з церквою «Новий час» Гості зі Швейцарії помолилися за спокій у серцях людей з церквою «Новий час» Гості зі Швейцарії помолилися за спокій у серцях людей з церквою «Новий час» Гості зі Швейцарії помолилися за спокій у серцях людей з церквою «Новий час» Гості зі Швейцарії помолилися за спокій у серцях людей з церквою «Новий час» Гості зі Швейцарії помолилися за спокій у серцях людей з церквою «Новий час» Гості зі Швейцарії помолилися за спокій у серцях людей з церквою «Новий час»

Леонід Жучков, пастор церкви «Новий час»: «Вони проводять семінар, тому що усі ми знаємо, що відбувається в Україні. Щоб змінити ситуацію в країні, ситуація має змінитися у кожній людині. Людині потрібна віра. І цю Божу віру вони культивують в церкву і для людей, які бажають змінити своє життя. Віра у невидиме, впевненість у невидимому, здійснення очікуваного, - ми не бачимо, та ми віримо. Ми робимо кроки віри щоб здійснити очікуване. Після її приїзду церква стає зрілою, через її проповіді змінюється життя людей».

Із гостями зі Швейцарії у церкві знайомі давно. До віри кожного із них привело життя. У Катаріни Роть, приміром, розповів Леонід Жучков, батьки були атеїстами.

Зараз Катаріна із задоволенням розповідає про свою родину, про Бога і його роль у її житті іншим. Жінка переконана: тільки у вірі і молитві можна змінити своє життя.

Леонід Жучков, пастор церкви «Новий час»: «Зміни у ситуації в Україні відбудуться тоді, коли зміниться ситуація в наших серцях».

Журналіст: Юлія Моцна

Оператор: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 3

Chatbox от на...

Изменение произойдет тогда, когда мы будем думать, жить и творить В Украине а не "на"... А так, вам на окраине наика не понять нас В Украине!!! Слава Украине!

Time четвер, 08 жовт. 2015, 19:24 (більше 3 року назад)

Chatbox Отож

от на...изменения уже произошли,Вам приходили квитанции за газ?Ну как до изменялись?Нравиться??Прежде чем куда то лезть нужно соответствовать, а не слать людей на войну и грабить каждый день и кричать Слава Украине.И не важно в или на ,важно включить мозг и подумать

Time неділя, 11 жовт. 2015, 20:52 (більше 3 року назад)

Chatbox голос народа-не укропа

изменения произойдут не от молитв и криков про славу дуркаине. только когда власть будет народной,а не олигархов и хозяев заводов и параходов.

Time понеділок, 12 жовт. 2015, 12:02 (більше 3 року назад)