Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Головну новорічну ялинку міста відкрито

Time Додано: вівторок, 25 груд. 2007, 06:00 ( майже 10 років назад )

Щедрівками та новорічними композиціями зустрічали мешканці та гості Бердичева відкриття головної новорічної ялинки міста. Напередодні Нового року співаки та художні колективи традиційно бажали усім добра, злагоди та радості. У ці дні і дорослі, і діти загадують здійснення усіх своїх мрій та сподівань.

Головну новорічну ялинку міста відкрито

Тетяна Следюк бердичівлянка: "У період різдвяно-новорічних свят у кожного в душі і у моїй також... відбувається очищення, оновлення... Кожен вірить у щось нове, загадкове..."

Тетяна Ярощук бердичівлянка: "У новому році усім людям бажаю того ж, чого й своїй родині - щастя, достатку, миру та благополуччя."

Ілля Грінчак бердичівлян: "Я очікую від нового року багато салютів та подарунків."

Головні персонажі новорічного дійства Дід Мороз та Снігуронька не могли не виправдати дитячих очікувань - у такі дні всі бажання одразу ж здійснюються. Учасники творчих колективів щедро сіяли-посівали глядачів, щоб наступного року наша земля поповнилася гарним врожаєм, у всіх оселях із новою силою зійшли добро та достаток, а всі люди були здоровими та щасливими.

Юрій Хомич бердичівлянин: "Саме головне для родини - це здоров’я, благополуччя та родинне тепло. Тому усе це я і бажаю бердичівлянам. А саме головне - це здоров’я: як ми будемо здорові, то піднімемо наше славне місто Бердичів."

Євген Сущук бердичівлянин: "Вітаю усіх своїх вчителів та директора ! Щастя їм усім і щоб вони ніколи не хворіли."

Теплі та щирі побажання лунали на адресу бердичівлян і з вуст очільників міста - міського голови Василя Мазура та його заступника Івана Демуся.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: "Сьогодні... хочу привітати усіх з і святами. Бажаю усім здоров’я, щастя, добра, щоб у кожній оселі були радість і сміх. Здійснення вам усіх ваших мрій !"

Радісний настрій глядачам дарували колективи загальноосвітніх шкіл міста, ансамбль «Бердичі», артисти Інна Морозова, Тетяна Щенявська та багато інших місцевих знаменитостей, серед яких був і постійний учасник новорічних святкувань - колектив оркестру заводу «Прогрес».

Тим, хто не зміг прийти на свято, не варто сумувати: Дід Мороз та Снігуронька переказали їм свої побажання, які обов’язково здійсняться.

Дід Мороз: "В дні святкові та величні в місто наше славне ми прийшли, щоб привітати усіх в дружнім колі ! З Новим роком, з новим щастям та Різдвом Христовим ! "

Снігуронька: "Хай любов’ю та щастям наповниться серце кожного бердичівлянина. З Новим роком вас, жителі найкращого міста на Землі !"

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0