Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Головна поліціянтка Бердичева – депутатам: «І обшуки з вилучанням проводитимуться, і українську я вивчу, і мене підтримають!»

Time Додано: субота, 01 квіт. 2017, 16:02 ( 8 міс. назад )

Напружена кримінальна ситуація у місті, кілька гучних злочинів лише за один-два місяці, і, зрештою, вимога окремих бердичівських парламентаріїв скликати з цього приводу позачергову сесію… Здавалося, все вказувало на те, що депутати «жадають крові» відповідальних у Бердичеві за правопорядок, і що на «килимі» начальникові поліції Ользі Зінченко доведеться дуже не солодко. Але треба знати саму пані Ольгу, котра навряд чи годиться для ролі «дівчинки для побиття», і треба знати бердичівських депутатів, які по завершенні її виступу мало не один поперед одного кинулися дізнаватися, а чого ж потребує місцева поліція задля більшої ефективності у роботі, та пропонувати своє сприяння.

Головна поліціянтка Бердичева – депутатам: «І обшуки з вилучанням проводитимуться, і українську я вивчу, і мене підтримають!» Головна поліціянтка Бердичева – депутатам: «І обшуки з вилучанням проводитимуться, і українську я вивчу, і мене підтримають!» Головна поліціянтка Бердичева – депутатам: «І обшуки з вилучанням проводитимуться, і українську я вивчу, і мене підтримають!» Головна поліціянтка Бердичева – депутатам: «І обшуки з вилучанням проводитимуться, і українську я вивчу, і мене підтримають!»

Про позицію пані Ольги щодо стану злочинності у місті, про наміри, плани і вже існуючі напрацювання телекомпанія «ВІК» докладно розповіла в одному зі своїх недавніх сюжетів: щось із сказаного на зустрічі з журналістами начальник поліції повторила перед депутатами, деякі тези лунали з її вуст вперше.

Свого часу їх нараховувалося 167, нині – 120, проінформувала Ольга Зінченко. Працівників бердичівської поліції. Зате куди більшою стала географія їхньої служби – не лише Бердичів та район, а й Любарщина, Андрушівщина, Чуднівщина, Ружинщина. Можна багато говорити про роботу поліцейських – критикувати, робити висновки, депутати дивляться – правоохоронці працюють. Над розкриттям злочинів та над власними помилками. І це нормально, констатує доповідачка.

Щодо резонансних злочинів, що сколихнули останнім часом Бердичів, то з нового по ним почули те, що усі знаходяться на контролі в обласному ГУНП. А ще очільниця поліції звернулася до депутатів із пропозицією.

Із уже озвученого раніше… Розхитувати ситуацію у Бердичеві вона не дозволить, вкотре заявила Ольга Зінченко. Місто має бути готовим до частих відпрацювань на його теренах. І то нічого, що їх усього 120.

Вона не розкриватиме усіх методів та шляхів, але усі злочини правоохоронці розкриють, запевнила доповідачка. І знову таки нагадала: звичка багатьох критикувати дії поліції на диванах чи за комп’ютером, на жаль, живе і процвітає. В її ж відомстві чекають на реальне розуміння й допомогу від громади.

А щодо пропозицій від народних обранців посприяти-підсобити, то прохання допомогти у покращенні матеріально-технічної бази – якраз те, із чим вона хотіла звернутися на сесії.

Зрозуміло, що городяни й гості міста прагнуть мешкати та приїжджати до спокійного, доброзичливого Бердичева, підсумував зустріч міський голова. На думку Василя Мазура, то є спільним завданням – сприяти, аби імідж Бердичева не псувався через події, аналогічні тим, які сталися у ньому нещодавно.

Репортаж: Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 2

Chatbox Галина (146.120.26.136)

Удачи Вам,в этом нелегком труде!От нас, жителей города зависит,как мы будем жить.Какой будет обстановка в городе.

Time вівторок, 04 квіт. 2017, 11:43 (8 міс. назад)

Chatbox Сергій (46.133.230.98)

З Днем Народження, пані​ Ольго! Жіночого щастя. Вас цінують.

Time середа, 05 квіт. 2017, 19:22 (8 міс. назад)