Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Головна поліціянтка Бердичева – депутатам: «І обшуки з вилучанням проводитимуться, і українську я вивчу, і мене підтримають!»

Time Додано: субота, 01 квіт. 2017, 16:02 ( близько 1 року назад )

Напружена кримінальна ситуація у місті, кілька гучних злочинів лише за один-два місяці, і, зрештою, вимога окремих бердичівських парламентаріїв скликати з цього приводу позачергову сесію… Здавалося, все вказувало на те, що депутати «жадають крові» відповідальних у Бердичеві за правопорядок, і що на «килимі» начальникові поліції Ользі Зінченко доведеться дуже не солодко. Але треба знати саму пані Ольгу, котра навряд чи годиться для ролі «дівчинки для побиття», і треба знати бердичівських депутатів, які по завершенні її виступу мало не один поперед одного кинулися дізнаватися, а чого ж потребує місцева поліція задля більшої ефективності у роботі, та пропонувати своє сприяння.

Головна поліціянтка Бердичева – депутатам: «І обшуки з вилучанням проводитимуться, і українську я вивчу, і мене підтримають!» Головна поліціянтка Бердичева – депутатам: «І обшуки з вилучанням проводитимуться, і українську я вивчу, і мене підтримають!» Головна поліціянтка Бердичева – депутатам: «І обшуки з вилучанням проводитимуться, і українську я вивчу, і мене підтримають!» Головна поліціянтка Бердичева – депутатам: «І обшуки з вилучанням проводитимуться, і українську я вивчу, і мене підтримають!»

Про позицію пані Ольги щодо стану злочинності у місті, про наміри, плани і вже існуючі напрацювання телекомпанія «ВІК» докладно розповіла в одному зі своїх недавніх сюжетів: щось із сказаного на зустрічі з журналістами начальник поліції повторила перед депутатами, деякі тези лунали з її вуст вперше.

Свого часу їх нараховувалося 167, нині – 120, проінформувала Ольга Зінченко. Працівників бердичівської поліції. Зате куди більшою стала географія їхньої служби – не лише Бердичів та район, а й Любарщина, Андрушівщина, Чуднівщина, Ружинщина. Можна багато говорити про роботу поліцейських – критикувати, робити висновки, депутати дивляться – правоохоронці працюють. Над розкриттям злочинів та над власними помилками. І це нормально, констатує доповідачка.

Щодо резонансних злочинів, що сколихнули останнім часом Бердичів, то з нового по ним почули те, що усі знаходяться на контролі в обласному ГУНП. А ще очільниця поліції звернулася до депутатів із пропозицією.

Із уже озвученого раніше… Розхитувати ситуацію у Бердичеві вона не дозволить, вкотре заявила Ольга Зінченко. Місто має бути готовим до частих відпрацювань на його теренах. І то нічого, що їх усього 120.

Вона не розкриватиме усіх методів та шляхів, але усі злочини правоохоронці розкриють, запевнила доповідачка. І знову таки нагадала: звичка багатьох критикувати дії поліції на диванах чи за комп’ютером, на жаль, живе і процвітає. В її ж відомстві чекають на реальне розуміння й допомогу від громади.

А щодо пропозицій від народних обранців посприяти-підсобити, то прохання допомогти у покращенні матеріально-технічної бази – якраз те, із чим вона хотіла звернутися на сесії.

Зрозуміло, що городяни й гості міста прагнуть мешкати та приїжджати до спокійного, доброзичливого Бердичева, підсумував зустріч міський голова. На думку Василя Мазура, то є спільним завданням – сприяти, аби імідж Бердичева не псувався через події, аналогічні тим, які сталися у ньому нещодавно.

Репортаж: Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 2

Chatbox Галина

Удачи Вам,в этом нелегком труде!От нас, жителей города зависит,как мы будем жить.Какой будет обстановка в городе.

Time вівторок, 04 квіт. 2017, 11:43 (близько 1 року назад)

Chatbox Сергій

З Днем Народження, пані​ Ольго! Жіночого щастя. Вас цінують.

Time середа, 05 квіт. 2017, 19:22 (близько 1 року назад)