Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Голосувати зможе кожен, хто заздалегідь перевірив себе у списку

Time Додано: п'ятниця, 15 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Більше місяця тому розпочалася передвиборча кампанія. 31 жовтня бердичівляни опускатимуть в урни бюлетені із прізвищем своїх кандидатів. Цьогоріч, інформують у відділі державного реєстру виборців, у них зареєстровано 63723 виборці. Людям, які мають право голосувати, пропонують прийти у міськвиконком, аби перевірити: є вони у списках, чи немає.

Голосувати зможе кожен, хто заздалегідь перевірив себе у списку

Алла Новіцька, начальник міського відділу ведення державного реєстру виборців: «Коли виборці готуватимуться до дня виборів, вони повинні зробити усі необхідні відмітки у паспорті: вклеїти фотографію у 25 або 45 років, змінити назву вулиці, за потребою, змінити прізвище. Громадяни України можуть особисто, взявши паспорт, звернутися до відділу ведення державного реєстру виборців для перевірки своїх даних у попередніх списках виборців. Вони уже роздруковані і з 17-го вересня є на дільницях.»

Відділ державного реєстру виборців і територіально-виборча комісія — дві різні речі, говорить Алла Новіцька. Держреєстр дає змогу людині проголосувати, а ТВК контролює, чи це зроблено. Якщо за три дні до виборів той, хто голосує, не буде включений у список, він не зможе голосувати.

Алла Новіцька, начальник міського відділу ведення державного реєстру виборців: «Всі заяви, що будуть подані до дільничих виборчих комісії або державного реєстру виборців пізніше, ніж за три дні до дня виборів, залишаються без розгляду. Єдина установа, де можна оскаржити уточнений список виборців у день виборів — це суд. Для того, щоб не заходила справа надто далеко, прохання завчасно звернутися до дільничої комісії чи до відділу ведення державного реєстру виборців.»

Зможуть голосувати і особи, яким у день виборів виповниться 18 років, вони так само повинні заздалегідь перевірити себе у списках, говорять працівники держреєстру.

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0