Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Голосувати зможе кожен, хто заздалегідь перевірив себе у списку

Time Додано: п'ятниця, 15 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Більше місяця тому розпочалася передвиборча кампанія. 31 жовтня бердичівляни опускатимуть в урни бюлетені із прізвищем своїх кандидатів. Цьогоріч, інформують у відділі державного реєстру виборців, у них зареєстровано 63723 виборці. Людям, які мають право голосувати, пропонують прийти у міськвиконком, аби перевірити: є вони у списках, чи немає.

Голосувати зможе кожен, хто заздалегідь перевірив себе у списку

Алла Новіцька, начальник міського відділу ведення державного реєстру виборців: «Коли виборці готуватимуться до дня виборів, вони повинні зробити усі необхідні відмітки у паспорті: вклеїти фотографію у 25 або 45 років, змінити назву вулиці, за потребою, змінити прізвище. Громадяни України можуть особисто, взявши паспорт, звернутися до відділу ведення державного реєстру виборців для перевірки своїх даних у попередніх списках виборців. Вони уже роздруковані і з 17-го вересня є на дільницях.»

Відділ державного реєстру виборців і територіально-виборча комісія — дві різні речі, говорить Алла Новіцька. Держреєстр дає змогу людині проголосувати, а ТВК контролює, чи це зроблено. Якщо за три дні до виборів той, хто голосує, не буде включений у список, він не зможе голосувати.

Алла Новіцька, начальник міського відділу ведення державного реєстру виборців: «Всі заяви, що будуть подані до дільничих виборчих комісії або державного реєстру виборців пізніше, ніж за три дні до дня виборів, залишаються без розгляду. Єдина установа, де можна оскаржити уточнений список виборців у день виборів — це суд. Для того, щоб не заходила справа надто далеко, прохання завчасно звернутися до дільничої комісії чи до відділу ведення державного реєстру виборців.»

Зможуть голосувати і особи, яким у день виборів виповниться 18 років, вони так само повинні заздалегідь перевірити себе у списках, говорять працівники держреєстру.

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0