Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Гітарист Сергій Іващенко дарував городянам рок і класику

Time Додано: вівторок, 02 лист. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Твори Моцарта, Баха, Паганіні та інших видатних композиторів сповнили залу музичного відділення педколеджу. Вже вдруге цього року сюди завітав з концертом бердичівський гітарист Сергій Іващенко.

Гітарист Сергій Іващенко дарував городянам рок і класику

Свою півторигодинну програму музикант розділив на дві частини: спочатку вражав присутніх грою на акустичній, потім — на електрогітарі. Чоловікові однаково подобаються ці два види інструменту, опановував їх самотужки. Також Сергій володіє бас-гітарою, а коли став писати власну музику, то, каже, почав і на барабанах розумітися.

Сергій Іващенко, музикант: “Электрогитара сложнее, но у нее и возможности шире. Больше времени уделяю именно ей. Есть много упражнений и вариантов, как менять звук, чтобы она звучала как акустическая. Но тогда и техника игры будет отличаться. А вообще для меня обе гитары одинаково важны».

Аби відібрати твори для цього виступу, музикантові знадобилося два тижні. Певну частину композицій він уже презентував слухачам на своїх попередніх концертах. До цієї програми включив лише два авторські твори, більше, як показує практика, публіка поки що не сприймає, каже гітарист.

Сергій Іващенко, музикант: “Я играл раньше 60% своей музыки и заметил, что даже хорошим слушателем она не очень воспринимается, потому что впервые слышится. Поэтому я стал делать программу на более известных композициях».

Окрім творів гурту “Агата Крісті”, гітарні струни за допомогою рук музиканта народжували загальновідомі композиції рок-груп “Арія” та “Бон Джові”. А ще присутні почули, як може звучати вівальдівська “Літня гроза”.

Аналізуючи свій виступ, Сергій Іващенко зазначає: майже все вийшло так, як він собі планував. А те, що глядачів на концерті було мало, гітариста не засмучує. Краще менше, зате якісно.

Сергій Іващенко, музикант: “Приятно, когда тебя слушают и воспринимают. У меня были неудачные, я считаю, выступления, когда слушало 10 человек, остальные 60 говорили между собой».

А ще, продовжує гітарист, він ніколи двічі не виступає там, де його не слухають. Якщо на музпеді його приймають вже втретє, значить, публіка тут збирається гідна. Слухачі, переважна більшість яких є студентами та викладачами коледжу, кажуть: Сергієва гра їм до душі.

Норберт Роза, слухач: “Я дізнався, що Сергій Іващенко буде виступати з афіші, яку повісили на музпеді. Вона мене зацікавила і я вирішив прийти. Концерт мені сподобався, Сергій дуже гарно крав на “класиці”, чудово вийшов “Політ джмеля”.

Оксана Ткачук, слухачка: “В наш час дуже рідко можна побачити, щоб людина займалась із такою самовіддачею. Гітара — взагалі дуже складний інструмент, він струнний і треба мати міцні пальці, щоб так зіграти. Враження у мене дуже гарні, хочеться, щоб Сергій приходив частіше, він дуже великий майстер своєї справи”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0