Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Героїв-захисників України та патріотів-волонтерів урочисто вшанували у Бердичеві

Time Додано: вівторок, 05 груд. 2017, 17:31 ( 11 міс. назад )

У Бердичеві урочисто вшановували українських військовослужбовців та вірних помічників армії – волонтерів. Які слова можуть лунати на адресу тих, хто сьогодні боронить землю від ворога?.. Чи можна звикнути до того, що справжній боєць-герой – то не персонаж зі старого фільму чи зі сторінок повісті, а твій батько, син, брат, друг, сусід, однокласник, просто знайомий?.. Що він дивився у вічі смерті, що витягував пораненого побратима з-під мінометного обстрілу, що сам рвався до рідного підрозділу зі шпитального ліжка, що робив все можливе й неможливе, аби лютий ворог не вліз до твоєї хати?.. Український воїн-захисник – ось де найбільша гордість народу України. І жодного натяку на пафос: ці слова підтвердили бойові дії на сході країни.

Героїв-захисників України та патріотів-волонтерів урочисто вшанували у Бердичеві Героїв-захисників України та патріотів-волонтерів урочисто вшанували у Бердичеві Героїв-захисників України та патріотів-волонтерів урочисто вшанували у Бердичеві Героїв-захисників України та патріотів-волонтерів урочисто вшанували у Бердичеві Героїв-захисників України та патріотів-волонтерів урочисто вшанували у Бердичеві

Вони самовіддано, мужньо й дієво захищають Україну – українське військо та уславлена «бердичівська армія», а ще, нагадав помічник-консультант народного депутата України Олександра Ревеги Віталій Березовенко, слугують чудовим прикладом для дітей, юнацтва та молоді.

Із подяки усім, хто підтримав та підтримує своє військо, розпочав свій виступ Андрій Маліновський. Коли настав час підтвердити гасло «Народ та армія єдині», нагадав, бердичівляни й решта українців рішуче взялися за справу.

Діти, котрі писали листі, малювали й виготовляли обереги, бюджетники, котрі перераховували на потреби війська одноденні зарплати, студенти й пенсіонери, які віддавали армії, можливо, чи не останнє, підприємці, завдяки яким військо було з амуніцією, харчами, із технікою, паливом, а ще, звісно, ті, хто вдень і вночі, снігами й болотами, здоровими і хворими, часто ризикуючи життям доставляли нашим хлопцям усе необхідне… Це вони поставили на ноги українську армію, коли у тієї, здавалося, не було нічого – волонтери. Серед них – і бердичівлянка, мати двох учасників бойових дій в АТО Катерина Закревська.

Кожен із військовослужбовців є Героєм для своєї країни, вважають у Бердичеві. Особливим предметом гордості у місті є його легендарна «армія» – артилеристи, спецпризначенці, автобатівці. Свого часу кожен із них присягнув на вірність українському народові, і слово своє тримає. Тож народу залишається дякувати захисникам, допомагати їм, розуміти їх, підтримувати та молитися за їхні життя, за Перемогу, за Україну.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0