Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Гарячу воду у Бердичеві на свята подадуть, треба лише розрахуватися за спожите тепло

Time Додано: п'ятниця, 14 груд. 2007, 06:00 ( близько 10 року назад )

З-поміж усіх питань розрахунків за енергоносії розрахунки за спожитий газ залишаються головними - на цьому акцентувала увагу на черговому засіданні відповідна комісія. На початок опалювального сезону вдалося розрахуватися за 2007 рік на 100%, повідомив директор КП «Бердичівтеплоенерго» Всеволод Гаврильчук. Але зі збільшенням споживання газу спостерігається зниження показників сплати, говорить заступник Бердичівського міського голови Володимир Пономарчук.

Гарячу воду у Бердичеві на свята подадуть, треба лише розрахуватися за спожите тепло

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови Володимир Пономарчук : “Фактично на сьогодні розрахунок за спожитий газ у 2007 році складає 81-81,5 %. Проблема в тому, що є заява від ”Нафтогаз України”, що газ будуть давати з 1-го січня за умови 100% сплати. Кажуть: у кого вона буде менше 85% за 2007 рік, будуть відкривати розподільчий рахунок. Кошти будуть надходити у ДК “Газ України”, потім будуть віддавати те, що залишилося від розрахунків за газ, підприємству”.

При відсутності 100% сплати за спожитий газ - під загрозою розрахунки тепломережі за електроенергію, виплата зарплати працівникам та інші важливі для життєдіяльності підприємства моменти. Фактично за електроенергію за поточний рік “Бердичівтеплоенерго” розрахувалося на 112%, а за листопад - лише на 70%, каже Володимир Пономарчук. У грудні не вийдуть на стовідсоткову сплату, говорить він. Головне рішення проблеми - розрахунки населення, борг якого на сьогодні становить 3 мільйони 700 тисяч гривень .

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови Володимир Пономарчук : “Залишився борг населення. Відсоток сплати населення — 100%. Та на сьогодні той тариф, який існує, не відшкодовує фактичної вартості. Ціна на енергію збільшилася, піднялася і мінімальна зарплата. Все треба перераховувати. Все одно ці кошти — більше 3-х мільйонів — єдине джерело, яке може дати нам допомогу у розрахунках за спожиті енергоносії”.

Бердичівське управління газового господарства інформувало: борг населення за спожитий природний газ у листопаді становить понад два з половиною мільйони гривень. Міський РЕМ також констатував заборгованість на даний час:

населення — більше півтора мільйони гривень, промислових підприємств — 900 тисяч, тепломережі — майже 324 тисячі, водоканалу — понад 209 тисяч гривень. Щоб вирішити проблему зі сплатою, на засідання комісії з розрахунків за енергоносії запросили керівників бюджетних установ. Їм роздали списки боржників, аби вплинули на таких.

Обговорювали також питання гарячого водопостачання на різдвяно-новорічні свята.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови Володимир Пономарчук : “Ми готуємось до Нового року та Різдва. Прошу не забувати: треба не лише накрити святковий стіл і придбати подарунки для рідних — не забудьте про розрахунки за комунальні послуги. Комунальні підприємства будуть працювати у календарному режимі.

Плануємо подати гарячу воду на свята: Новий рік, католицьке і православне Різдво”.

Гарячу воду планують подати 21 грудня, щоб перевірити систему, повідомили на засіданні. Підключатимуть будинки в залежності від розрахунків за спожите тепло.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0