Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Галузь освіти у Бердичеві: мережу закладів - збережено, учнів – оздоровлено. У такому напрямку намагатимуться працювати і надалі

Time Додано: вівторок, 22 вер. 2015, 18:28 ( більше 3 року назад )

У 2015-му-2016-му навчальному році у Бердичеві працюватиме уся мережа навчальних закладів. А це – 13 дошкільних, 15-шкільних та 2 позашкільні навчальні заклади. Про це повідомили на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міськради. З метою раціонального використання коштів змінено тип одного із загальноосвітніх закладів міста. НВК-початкова школа-дитячий садок № 3 тепер працюватиме як комунальна загальноосвітня школа першого ступеня № 18. Також з метою економії коштів бюджету міста вечірня школа № 3, де займалося близько 60-ти учнів, переїхала у приміщення 5-ої школи.

Галузь освіти у Бердичеві: мережу закладів - збережено,  учнів – оздоровлено. У такому напрямку  намагатимуться працювати і надалі Галузь освіти у Бердичеві: мережу закладів - збережено,  учнів – оздоровлено. У такому напрямку  намагатимуться працювати і надалі Галузь освіти у Бердичеві: мережу закладів - збережено,  учнів – оздоровлено. У такому напрямку  намагатимуться працювати і надалі Галузь освіти у Бердичеві: мережу закладів - збережено,  учнів – оздоровлено. У такому напрямку  намагатимуться працювати і надалі Галузь освіти у Бердичеві: мережу закладів - збережено,  учнів – оздоровлено. У такому напрямку  намагатимуться працювати і надалі

Світлана Басюк, т.в.о. начальника міського управління освіти і науки: «Навчально-виховний процес будуть здійснювати 1 840 працівників, з яких 1 143 педагоги. 95, 4 % вчителів мають вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста і магістра. Це більше, ніж у цілому по Україні. У дошкільних закладах відкрито 128 груп, де виховується 3 324 дитини від 2 до 6 років, що становить 95 % від загальної кількості дитячого населення дошкільного віку міста. У дитячих установах функціонує 29 спеціалізованих груп компенсую чого типу, в яких виховується 480 дітей з певними вадами в фізичному, розумовому та психічному розвитку. Є 2 групи санаторного типу, де займається 48 дошкільнят. Ці діти отримують не лише підготовку до навчання у школі, але й покращують загальний стан свого здоров'я».

Цьогоріч до школи у місті пішло майже тисяча першокласників, яких, зазначають освітяни, щороку більшає. Понад вісім тисяч учнів Бердичева практично забезпечені підручниками. Значну частину коштів для їхньої закупівлі виділила міська влада.

Світлана Басюк, т.в.о. начальника міського управління освіти і науки: «Безоплатне забезпечення підручниками за рахунок державних коштів становить 50 % від потреби школярів. Міський голова і депутати вирішили виділити з міського бюджету 437 тисяч 200 гривень для оплати 50 % вартості підручників. Школи і дитячі садочки сьогодні мають гарний вигляд завдяки збереженню вже наявних матеріальних цінностей».

Усі діти мають де розвивати свої здібності і таланти, адже у місті працює розгалужена мережа позашкільної освіти. Так, вважають в управлінні освіти, кожна дитина може обрати щось для себе, а шляхом спроб і пошуку знайти те, до чого лежатиме душа.

Світлана Басюк, т.в.о. начальника міського управління освіти і науки: «У поточному році функціонуватиме 109 груп у 43 гуртках ЦПО. Так, понад дві тисячі дітей можуть розвиватися».

Василь Мазур, міський голова: «Чому ми дещо затягнули з відкриттям школи імені Лонського: справа в тім, що з держави і фонду регіонального розвитку виділено 3, 5 мільйона на добудову школи. Тому заплановані кошти ми можемо направляти на дещо інші цілі».

Згадали на засіданні виконкому і літнє оздоровлення дітей, яке подарувало нові враження і відпочинок маленьким бердичівлянами. Поки одні діти перебували у літньому оздоровчому таборі, інші мали змогу підтягнути свої знання з іноземних мов у мовних пришкільних таборах.

Світлана Басюк, т.в.о. начальника міського управління освіти і науки: «Особлива увага приділялася відпочинку та оздоровленню дітей пільгових категорій. Влітку завдяки ініціативі міського голови і підтримці депутатів міської ради було виділено 99 тисяч для оздоровлення 90 дітей пільгових категорій та обдарованих дітей на базі оздоровчого табору «Соколятко». З 2 по 19 червня на базі 14 загальноосвітніх закладів міста було забезпечено роботу літніх мовних таборів з 4-годинним режимом роботи, в яких крім дозвіллєвих заходів 1092 дитини мали змогу покращити знання з різних іноземних мов».

Станом на сьогодні 58 дітей вимушених переселенців отримують у місті освітні послуги. Не оминуло увагою освітянську сферу Бердичева обласне керівництво, виділивши на її потреби 70 тисяч гривень. Із міського бюджету же цьогоріч буде виділено майже 40 тисяч гривень на безкоштовне харчування учнів 1-4-их класів та дітей пільгових категорій.

Журналіст: Юлія Моцна

Оператор: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 3

Chatbox Александровна

Статистика, весч упрямая, но, те кто по ней ведут доклад, могут знать, или нет??? Я, как мама дитяты, могу сказать так, то что я, лично, проплатила поездку моего сына в Киев на конкурс, откуда он привез Первое место! То, как я понимаю, заслуга тут не ансамбля Колибри, и, уж тем более, не управления образования, а именно моя. Как так, что дети ездят и поднимают статус Бердичева на Украину, а все єто хавается как от ЦПО. Вам было б не обидно? Вот и я о том...

Time вівторок, 22 вер. 2015, 21:06 (більше 3 року назад)

Chatbox Мама учениці

Скажіть будь-ласка, а де підручники для 4 класу. Батьки самі забезпечують своїх дітей. В 5 школі взагалі продають програми з книжками за 50 гривень. Про яке забезпечення ви говорит е. Ні книжок, ні зошитів

Time вівторок, 22 вер. 2015, 22:49 (більше 3 року назад)

Chatbox я

Chatbox Александровна (178.20.55.16) Статистика, весч упрямая, но, те кто по ней ведут доклад, могут знать, или нет??? Я, как мама дитяты, могу сказать так, то что я, лично, проплатила поездку моего сына в Киев на конкурс, откуда он привез Первое место! То, как я понимаю, заслуга тут не ансамбля Колибри, и, уж тем более, не управления образования, а именно моя. Как так, что дети ездят и поднимают статус Бердичева на Украину, а все єто хавается как от ЦПО. Вам было б не обидно? Вот и я о том... Time вівторок, 22 вер. 2015, 21 :0 6 (близько 12 години назад) -а почему мальчик ходит на танцы? он что,колготки у вас любит носить? не нашли кружка для мальчиков построгать попилить? или он иу вас из этих?

Time середа, 23 вер. 2015, 09:13 (більше 3 року назад)