Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ghetto Workout у Бердичеві: для тих, хто хоче бути модним і здоровим

Time Додано: вівторок, 03 серп. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

“Сонечка”, стійки, підтягування та віджимання — ось лише мала частина того, що з легкістю здатні виробляти ці хлопці. Їм комфортно всюди, де є хоч щось, за що можна зачепитися. Місяць тому закохана у спорт бердичівська молодь об’єдналась у команду з гетто воркаут. Це вуличний спорт, який виник в Америці і який завойовує все більше прихильників по всьому світу.

Ghetto Workout у Бердичеві: для тих, хто хоче бути модним і здоровим

Влад Боровський, організатор руху Ghetto Workout у Бердичеві: “У нас це виникло недавно, приблизно після Дня міста, коли ми надивилися на “Богатирські забави” і вирішили займатися. Об’єднали друзів, бо раніше кожен займався окремо, разом цікавіше”.

Гетто воркаут поєднує у собі силові та гімнастичні вправи і є гідною альтернативою заняттям у тренажерних залах. До того ж, не потребує спеціально пристосованих знарядь. Ідеальна фізична форма, кубики пресу і сталеві м’язи — далеко не все, що дає цей спортивний рух, кажуть його учасники.

Анатолій Ковальчук, воркаутер: “Заняття багато чому мене навчили. Тренують силу волі, раніше я трохи випивав, відверто скажу, а зараз повністю від цієї звички відмовився”.

Іван Пиртко, організатор руху Ghetto Workout у Бердичеві: “Рух гетто воркаут включає в себе не тільки атлетичні і фітнес-вправи, це також рух за здоровий спосіб життя, за життя без алкоголю, тютюну та наркотиків. Ми пропагуємо це серед молоді, тому що кожен має піклуватись про своє здоров’я. А щодо інформації про воркаут і вправи, черпаємо їх з інтернету”.

Нині команда бердичівських воркаутерів налічує близько 30 чоловік, наймолодшому з них 13 років. Хлопці переконані: долучитися до вуличного спорту може кожен бажаючий. Швидкого результату з мінімальними зусиллями не обіцяють, але він, кажуть, обов’язково буде. І звичайно, для початку знадобляться найпростіші фізичні вміння, наприклад, - віджиматися від підлоги. Вони надаватимуть фізичної і моральної сили для оволодіння складнішими техніками. Психологічне налаштування на заняття теж має велику роль, кажуть спортсмени. Вони тренуються гуртом і з гумором.

До новачків у команді ставляться з розумінням, підтримують порадами і власним прикладом. Певно, тому ті почуваються тут досить комфортно.

Дмитро Вітвіцький, воркаутер-початківець: “До цього спорту мене залучили друзі, вони зателефонували, запропонували піти з ними і спробувати. Це, звісно, краще, ніж сидіти десь у барі чи за комп’ютером. На перше тренування я захопив рукавиці, бо не хочеться відразу мозолі заробити. Це і все спорядження”.

Через деякий час після регулярних занять початківець має скласти “іспит”, аби стати повноправним членом руху гетто воркаут. Екзамен приймають організатори, вони вирішують, достойний спортсмен носити чорну фірмову футболку чи ні.

Володимир Прокопчук, організатор руху Ghetto Workout у Бердичеві: “Для того, щоб її отримати, потрібно небагато, а найголовніше, бажання. Треба 15 разів підтягнутися на турніку, 25 — на брусах, 35 разів віджатися від підлоги, зробити “вихід” і потримати “куток”.

Нині у команді десять “почесних” членів, нещодавно до їхньої когорти приєднався Іван Брацюнь.

Іван Брацюнь, воркаутер: “Я сам займався, трохи вмів підтягуватись, а якось на пляжі побачив хлопців, котрі тренувалися. Підійшов до них, запитав. Мене це зацікавило, я почав займатися і ось здав екзамен. Тепер я вже є почесним членом нашого клубу, з гордістю ходитиму у цій футболці містом”.

Свого часу юнаки у футболках із незрозумілою абревіатурою привернули увагу одного з найменших учасників руху 14-річного Віктора. Тепер нарівні зі старшими друзями хлопець вчиться робити силові виходи на турніку, стійки на руках, тримати “горизонт” і “куток”.

Віктор Антоненко, воркаутер: “Я гуляв і побачив хлопців у таких футболках, підійшов поцікавився, звідки вони і чому так ходять. Потім сюди прийшов і тут залишився. Наші заняття побудовані так: спочатку розминка, потім всі виконують базові вправи, а потім хто що хоче”.

Оволодівши базовими елементами, юнаки дають волю творчості, вигадуючи різні групові вправи. Тоді замість турніка роль опори виконують спини, руки, ноги або плечі товаришів. Заняттями на майданчиках воркаутери не обмежуються: прагнучи розвиватися всебічно, хлопці бігають купатися на Шандору, а нещодавно здійснили велотур Житомирщиною. Бердичівські прибічники вуличного спорту гетто воркаут хочуть нагадати усім, що здоров’я і краса завжди модні.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0