Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Футбольному «майору» з Бердичева — 50

Time Додано: неділя, 29 бер. 2009, 07:00 ( близько 9 року назад )

У Бердичеві, здається, прижилася гарна традиція вшановувати футболістів-ювілярів на футбольному майданчику. Цього разу із 50-річним ювілеєм місцеві ветерани та прихильники наймасовішого з видів спорту вітали друга та колегу Анатолія Гуменюка. Гравці футбольної команди «Прогрес» настільки поважали свого капітана, що одного разу жартома вирішили «підвищити» його у званні. Й досі тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи Бердичева Анатолій Олександрович Гуменюк для багатьох залишається «Майором». У день свого народження «підполковником» ювіляр, звісно, не став, зате отримав почесну грамоту, квіти та почув про себе багато доброго.

Футбольному «майору» з Бердичева — 50

Олександр Репутацький, ветеран бердичівського футболу: «Его отличают такие качества, как порядочность и скромность. А ещё он никогда не был рвачом... Анатолий — обладатель Кубка Украины в составе «Прогресса», многократный чемпион области, чемпион зоны, в которой выступал «Прогресс» за выход в класс «А»... И сейчас он работает с молодёжью, отдавая ей всего себя. У Анатолия прекрасная семья... Естественно, мы все желаем ему продолжать свою деятельность в том же направлении.»

1-й тайм товариської зустрічі між командами ветеранів бердичівського футболу та представниками ДЮСШ ювіляр відіграв за останніх. Спортивній школі Анатолій Гуменюк присвятив 17 років свого життя. До цього керував спортшколою заводу «Прогрес», до посади директора виступав за команду «Прогрес» у якості звичайного гравця, а згодом й капітана. Взагалі ж у футбол він прийшов у 8-річному віці. Хто зна, чи пов’язав би Анатолій Гуменюк із ним свою подальшу долю, якби не перший тренер. Легендарний Леонід Копитко зміг засіяти душу учня любов’ю до м’яча й футбольного поля.

Анатолій Гуменюк, тренер-викладач ДЮСШ м. Бердичева, ювіляр: «У дитячому віці я грав за збірну області, потім — за збірну України. Далі — розпочав виступ за команду «Прогрес». Це був аматорський рівень, але я й мої друзі тоді, у 80-ті роки грали так, що у сьогоднішній час сміливо могли б виступати у 2-й професійній лізі. Команда наша була непоганою, ми займали в основному перші місця і по області, і по Україні.»

Про ювіляра говорять: з роками його характер не змінився. «Майор» завжди був дуже скромним та водночас наполегливим і вимогливим до себе й інших. Таким Гуменюка знали, коли він у складі «Прогресу» громив суперників, таким його знають й нині.

Олександр Підгорчук, директор ДЮСШ м. Бердичева: «Іноді він буває доволі суворим зі своїми вихованцями, але сама по собі ця людина є дуже скромною. І найголовніше у ньому, на мою думку, є те, що він все життя у футболі.»

Сьогодні Анатолій Олександрович тренує хлопчаків 95-го р.н. Зі слів його колег, у вихованні юних футболістів Гуменюк поєднує два принципи: цю гру потрібно любити, наголошує він, але для досягнення гідного результату однієї любові недостатньо. Необхідне також щоденне копітке відточування майстерності. Отож, не дивно, що його вихованці не раз вдало виступали на різного роду футбольних форумах.

Анатолій Гуменюк, тренер-викладач ДЮСШ м. Бердичева, ювіляр: «Гарні результати хлопці показали на рівні чемпіонату області, на Всеукраїнських змаганнях наші успіхи були дещо скромнішими. Мої вихованці також виїжджали за кордон, вигравали тамтешні турніри. У цьому році розпочинається чемпіонат України. Думаю, що будемо прагнути досягнути більш вагомих результатів.»

Напевне, ця людина має почуватися щасливою, коли протягом усього життя займалася й продовжує займатись улюбленою справою, коли поруч знаходяться друзі, які так само закохані у неї, коли в 1-му таймі вона виступає за одну команду, а в 2-му — за іншу. Мабуть, тому щоразу, коли ветерани зустрічаються між собою, на майданчику утворюється особлива атмосфера. А особливість її у тому, що ці люди знають одне одного по кілька десятків років, і їм, як і раніше, є що сказати одне одному.

Юрій Свірський, тренер-викладач ДЮСШ м. Бердичева: «Я могу охарактеризовать этого человека тремя словами — честный, надёжный, порядочный. Для мужчины, думаю, это найглавнейшие качества. Он надёжен и в семье, и на отдыхе, и на футбольном поле. С какой просьбой к нему не обратись, Толик в любое время суток придёт и поможет. Я горжусь дружбой с Толей Гуменюком. Дай Бог ему долгих лет жизни. Сегодня мы все радуемся его успехам — и в жизни, и в спорте, и во всем остальном.»

Анатолій Гуменюк, тренер-викладач ДЮСШ м. Бердичева, ювіляр: «Я вдячний ветеранам бердичівського футболу, які прийшли сьогодні на цей майданчик, одягнули спортивну форму, бутси і відіграли прекрасну гру на радість мені та вболівальникам. Це, дійсно, чудовий подарунок.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0