Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Футболісти вінницької СДЮШОР стали переможцями 1-го міжнародного турніру пам’яті А. Пузача

Time Додано: понеділок, 11 серп. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Матчем між командами житомирської СДЮШОР та округу Міттельфранкен завершився 1-й міжнародний турнір з футболу серед юнаків 1993-94 р.н. пам’яті А. Пузача. 4 дні юні футболісти Житомирщини, Вінниці та землі Баварії боролися за звання кращої. Три нічиї, два програші та передостаннє місце за підсумком – результат виступу вихованців ДЮСШ м. Бердичева 94-го р.н., хлопці 93-го року посіли почесне 3-тє місце. Німці стали срібними призерами турніру. “Золото” вибороли вінницькі футболісти.

Футболісти вінницької СДЮШОР стали переможцями 1-го міжнародного турніру пам’яті А. Пузача

Дмитро Скидан капітан команди ДЮСШ м. Бердичева 1993-го р.н.: “В 1-ю очередь хочется поблагодарить организаторов турнира, которые провели его на высоком уровне. Также спасибо нашему тренеру Александру Репутацкому за подготовку. Здесь собрались довольно сильные команды Украины и Германии. Мы могли выступить лучше, но и 3-м местом довольны. А победил сильнейший.”

Окрім виступів на стадіоні “Прогрес”, гості з Німеччини ознайомилися із пам’ятками історії Бердичева, відвідали Центральний ринок. Кажуть, що місто їм сподобалось, особливо ціни, що є нижчими, ніж на Батьківщині. Побували баварці і у Києві. Та, мабуть, найсильніші враження, вони отримали все ж таки від самих ігор.

Симон Флюр капітан команди Bezirk Mittelfranken: “Я не думав, що український футбол такий сильний і так добре розвинутий. Навіть у моїй віковій групі всі гарно грали. Ми грали із найкращими командами.”

Для нагородження кращих команд турніру до міста приїхало чимало почесних гостей із Києва та Житомира. З їхніх слів, цим самим вони хотіли вшанкувати пам’ять А. Пузача та віддати данину поваги місту, яке виховало уславленого футболіста. Начальник департаменту футболу київського “Динамо”, голова комітету дитячо-юнацького футболу ФФУ Євген Котельников переконаний: Анатолій Пузач був самобутнім футболістом із особливим, ні на кого не схожим, стилем гри. Був він і не менш талановитим тренером.

Євген Котельников начальник департаменту футболу ФК “Динамо” (Київ): “Очень приятно, что начали проводить этот турнир... Цель нашего приезда - ... напомнить о том, чтобы молодёжь не забывала о прошлом отечественного футбола, о его славных традициях, о выдающемся футболисте Анатолии Пузаче, который и в ранге тренера был вторым после В. Лобановского.”

Колишній гравець київського “Динамо” та друг Анатолія Пузача Андрій Біба завірив: кияни всіляко допомагатимуть організаторам турніру та робитимуть усе можливе, щоб він проводився й надалі.

Андрій Біба заслужений майстер спорту, колишній гравець ФК “Динамо” (Київ): “Любой футболист только рад проведению подобных турниров. Они способствуют росту мастерства спортсменов. После них каждый молодой игрок становится немного здоровее, сильнее, ловчее, выносливее... Если они будут любить футбол и участвовать в подобных турнирах, то, думаю, со временем станут такими, как Толя Пузач.”

На призерів та команду-переможницю чекали кубки, медалі та дипломи, що їх хлопці приймали з рук досвідчених майстрів футболу. Відзначили і кращих воротаря, нападника, захисника та напівзахисника турніру. Останнім було визнано нашого Дмитра Скидана. Чимало подарунків отримали футболісти ДЮСШ м. Бердичева. Так ФФУ і київське “Динамо” відзначило їхню гру та заклад, у якому перші кроки у футболі зробив Анатолій Кирилович Пузач. Практично не було на церемонії нагородження людини, яка б не відзначила: турнір має існувати, надалі утримувати статус міжнародного та постійно розширювати географію учасників.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0