Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Футболісти ДЮСШ Бердичева стали переможцями міжнародного турніру у Куп’янську

Time Додано: п'ятниця, 04 черв. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Про таких, як вони, у радянські часи говорили: «повернулися стомленими, але задоволеними»… Але не з розважальної екскурсії приїхали до рідного Бердичева юні футболісти місцевої спортивної школи – протягом кількох днів вони виборювали перемогу на Міжнародному футбольному турнірі, що пройшов у Куп’янську, на Харківщині. У нелегких двобоях наші юні земляки, очолювані тренером-викладачем Юрієм Свірським, здобули І місце. «Винуватці» приємної події раділи зустрічі з батьками та були не надто багатослівними. Чому перемогли? Тому що сильні – духом і майстерністю.

Футболісти ДЮСШ Бердичева стали переможцями міжнародного турніру у Куп’янську

Антон Задерейко, воротар футбольної команди ДЮСШ Бердичева 1999-го р.н.: «Перед тим, як їхати на турнір, тренер наказав нам грати у «свою» гру і нічого не боятися. Після перемоги у першій грі, він попросив не розслаблятися. Як воротар я грав непогано, суттєвих помилок не було.»

Владислав Вакула, капітан футбольної команди ДЮСШ Бердичева 1999-го р.н.: «Вратарь запомнился хорошей игрой, защита также отыграла на уровне, были ошибки, но несущественные. Полузащита показала себя великолепно: ребята удачно отдавали пасы нападающим и те забивали голы. Мне запомнились соперники из «Мрии». Они здорово играли. Там были подставы с годами, но нас никто не победил. Мы – сильная команда.»

Перші дві гри, розповідають переможці, вони й не відчули. Легко подолавши спротив росіян і співвітчизників із Севастополя, бердичівляни лоб-у-лоб зійшлися з господарями турніру – командою «Мрія». Нелегкі 0:0, далі перемога у півфіналі. За «золоті» медалі довелося знову боротися із «Мрією». Дорослі розповідають, що таке бачили лише у фільмах: малі, зціпивши зуби і втираючи сльози, до останнього боролися за м’яч.

Юрій Свірський, тренер-викладач ДЮСШ м. Бердичева: «Дети через «не могу» играли: плачет, а бежит. И вот на этих морально-волевых качествах ми и выиграли 2:4. Те ребята разрыдались: для них уже и торт приготовлен был заранее и поздравления… Такие игры, как наш финал, отличная школа для детей. Про игру бердичевлян говорит то, что наш Влад Вакула был признан лучшим игроком турнира, а Виталик Борисевич – лучшим полузащитником. Что и говорить, все признали Бердичев.»

Їхні батьки вже стали справжніми помічниками тренера: у футболі розбираються не гірше за будь-якого майстра. Констатують: команда була непоганою, стала ще сильнішою.

Володимир Іванішин, батько гравця команди ДЮСШ Бердичева 1999-го р.н.: «За сезон, що минув, команда відчутно додала. З’являються елементи дорослого футболу: починають працювати фланги, з’являються комбінації, добре почав працювати захист, великий обсяг роботи виконує півзахист. Хлопці грають осмислено, чіпко… Такі поїздки не проходять дарма.»

Діти грали мужньо, по-дорослому, додають батьки, перемога стала підтвердженням того, що нині гравці 99-го р.н. вважаються у закладі одними з найперспективніших .

Володимир Іванішин, батько гравця команди ДЮСШ Бердичева 1999-го р.н.: «Думаю, що усі батьки мене підтримають, якщо я подякую тренеру. У Юрія Робертовича є головне – контакт. Контакт із дітьми плюс професіоналізм – це дві речі, що дають змогу розвивати команду.»

Нині у планах тренера Юрій Свірського підготовка до головного дитячого футбольного турніру «Шкіряний м’яч». Якщо на ньому не буде прикростей, на кшталт тих, що зустрічалися у Куп’янську, каже, то його вихованці поборються за І місце й там.

Юрій Свірський, тренер-викладач ДЮСШ м. Бердичева: «Надо, чтобы на Украине как-то разобрались: ставят деток не 99-го г.р., а 98-97-го. Куда это годиться? Надо как-то с эти бороться, будем звонить, писать, просить как-то… Пускай они не все буду из одного клуба, но возраст должен быть одинаковым. Это единственное, что болит, а так… Будем готовиться к «Кожаному мячу». Может в Польшу съездим, если получится. В общем, поиграем.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0