Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Фотовиставка “Польща і поляки на зламі епох” відкрилася у музеї історії Бердичева

Time Додано: понеділок, 18 трав. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Її автори — польске подружжя Малгожата і Єжи Карнасевич. На жаль, до нашого міста митці не приїхали. Близько сотні їхніх світлин розповідають про зміни, які відбулися у польському суспільстві і з 1979 року. Фотохудожників перш за все цікавить людина.

Фотовиставка “Польща  і поляки на зламі епох” відкрилася у музеї історії Бердичева

Вони називають себе “дорожніми фотографами”. Але відвідуючи міста, ніколи не знімають наспіх. Малгожата і Єжи Карнасевич надають превагу плівковому фотоапарату і не користуються мобільними телефонами. Перш за все вони шукають цікавих персонажів, які краще за історичні будівлі розкажуть про дух міста.

Цикл світлин “Портрет мого міста. Свєце” складається із портретів мешканців одного із найдавніших міст Польщі, понад 800-річного Свєца-над-Віслою. На фотографіях - майстри-трубочисти, брати Скшешевські, які вже чотири покоління зберігають сімейні традиції, Халина Межвяк, яка почала займатися бігом у 50-річному віці і здобула цілу гору нагород. Вона бігає 365 днів на рік, щодня долаючи дистанцію в 10 кілометрів і мріє взяти участь у Міжнародному Краківському марафоні. Чеслав Гурецький все життя займається фотографією і ніяк не може розлучитися зі стареньким апаратом часів НДР. Світлини зроблені на протязі 30 років, наповнені романтичністю та емоційністю, дозволяють хоча б частково, але зрозуміти польский менталітет.

Інший цикл фотографій Єжи та Малгожати Карнасевичів присвячений замку у Гнєві. Більша частина світлин складається із портретів мешканців, чиє життя пов'язане із замком. Окремий цикл подружжя присвятило польским пейзажам та Балтійському морі. Роботи знайомлять глядачів із романтичною та ностальгічною країни.

Більшість фотографій Єжи та Малгожати — це документальні кадри, які мають важливе історичне значення. Головна ціль їхнього життя - залишити по собі хоча б 5 світлин, які відкриють для людства щось нове і стануть невід'ємною частиною світової історії.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0