Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Фотовиставка “Польща і поляки на зламі епох” відкрилася у музеї історії Бердичева

Time Додано: понеділок, 18 трав. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Її автори — польске подружжя Малгожата і Єжи Карнасевич. На жаль, до нашого міста митці не приїхали. Близько сотні їхніх світлин розповідають про зміни, які відбулися у польському суспільстві і з 1979 року. Фотохудожників перш за все цікавить людина.

Фотовиставка “Польща  і поляки на зламі епох” відкрилася у музеї історії Бердичева

Вони називають себе “дорожніми фотографами”. Але відвідуючи міста, ніколи не знімають наспіх. Малгожата і Єжи Карнасевич надають превагу плівковому фотоапарату і не користуються мобільними телефонами. Перш за все вони шукають цікавих персонажів, які краще за історичні будівлі розкажуть про дух міста.

Цикл світлин “Портрет мого міста. Свєце” складається із портретів мешканців одного із найдавніших міст Польщі, понад 800-річного Свєца-над-Віслою. На фотографіях - майстри-трубочисти, брати Скшешевські, які вже чотири покоління зберігають сімейні традиції, Халина Межвяк, яка почала займатися бігом у 50-річному віці і здобула цілу гору нагород. Вона бігає 365 днів на рік, щодня долаючи дистанцію в 10 кілометрів і мріє взяти участь у Міжнародному Краківському марафоні. Чеслав Гурецький все життя займається фотографією і ніяк не може розлучитися зі стареньким апаратом часів НДР. Світлини зроблені на протязі 30 років, наповнені романтичністю та емоційністю, дозволяють хоча б частково, але зрозуміти польский менталітет.

Інший цикл фотографій Єжи та Малгожати Карнасевичів присвячений замку у Гнєві. Більша частина світлин складається із портретів мешканців, чиє життя пов'язане із замком. Окремий цикл подружжя присвятило польским пейзажам та Балтійському морі. Роботи знайомлять глядачів із романтичною та ностальгічною країни.

Більшість фотографій Єжи та Малгожати — це документальні кадри, які мають важливе історичне значення. Головна ціль їхнього життя - залишити по собі хоча б 5 світлин, які відкриють для людства щось нове і стануть невід'ємною частиною світової історії.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0