Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Фотохудожники Бердичева провели 2009-й рік виставкою робіт

Time Додано: середа, 30 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Виставкою творчих робіт вирішили провести 2009-й рік місцеві фотохудожники – члени фотоклубу «Бердичів». 2 роки функціонує клуб. Особливо приємним для його колективу є те, що існують вони не на папері, а по-справжньому. На рахунку бердичівських майстрів фотографії численні поїздки країною, під час яких вони ознайомлювали любителів цього виду мистецтва зі своєю творчістю. Добре знають роботи членів клубу і у рідному місті: лише у Музеї історії Бердичева пройшло 4 подібні виставки. Познайомитися з роботами Василя Мельника, Анатолія Горобчука, Володимира Поліщука, Петра Петровського та їхніх колег усі бажаючі могли у День міста: тоді презентація фотографій відбулася просто неба. Не так давно фотоклуб влився до творчого колективу міського Палацу культури ім. О. Шабельника. Дана виставка, розповідають фотохудожники, є певним звітом роботи за рік. Семеро вже досвідчених майстрів та шестеро початківців представили до уваги відвідувачів понад 60 робіт. Назвали виставку «Тобі, Боже, слава!». Таку назву керівник клубу Василь Мельник пояснює просто: по-перше, каже, попереду новорічні й Різдвяні свята, а по-друге, авторами фотографи є, можна сказати, у певному сенсі. Вони лише відобразили створене Богом.

Фотохудожники Бердичева провели 2009-й рік виставкою робіт

Василь Мельник, голова фотоклубу «Бердичів»: «Фактично ми показуємо те, що створив Бог. Своїми руками ми нічого не робили: Господь дав нам очі, аби побачити і передати цю красу людям. Яким чином відбиралися роботи? Можливо, тут сьогодні не найкраще із створеного нами: багато фотографій знаходяться нині на виставках — обласній і всеукраїнській.»

Дещо меншу кількість своїх робіт, аніж звичайно, виставив Володимир Поліщук: фотохудожник готується до персональної виставки. Рік, що минає, для себе й для клубу вважає вдалим. І він, і його колеги в один голос кажуть: фотографії не мають припадати пилом, їх потрібно показувати людям. Ті їх оцінюють, митець враховує побажання, звертає увагу на недоліки і, як наслідок, вдосконалюється. А бажання відтворювати прекрасні миттєвості було, є й залишається.

Володимир Поліщук, член фотоклубу «Бердичів»: «Працював... Були і серйозні відбори, і високі вимоги, і самовимоги. Члени нашого клубу показували свої роботи на різних фестивалях, а “вчорашні” роботи вже не хочеться показувати. На цю виставку я відібрав небагато робіт, надав перевагу творам психологічного характеру... Сподіваюсь, що десь у березні робитиму персональну виставку.»

По-справжньому яскравою називають виставку у Музеї історії фахівці фотографії. Цікаві роботи, доволі складні технічні завдання, що їх майстри професійно розв’язують. Так оцінює побачене засновник фотоклубу «Бердичів», член Національної спілки фотохудожників України Валерій Мельников. На його думку, протягом 2009-го клуб відчутно виріс – і у кількості, і в якості.

Валерій Мельников, член НСФХУ, засновник фотоклубу «Бердичів»: «Сегодняшняя выставка показала, что ребята — на правильном пути. Радует то, что появились новые лица, новые имена. Хотелось бы, чтоб в дальнейшем они заняли самые видные места. Я рад за клуб и желаю его членам дальнейших успехов. Хочу, чтобы он процветал, чтобы в нем было еще больше народу и чтобы почаще проводились такие вернисажи, как сегодняшний.»

Валерій Мельников увійшов до складу журі обласної фотовиставки «Рідний край – моє Полісся». Каже, наприкінці року бердичівляни знову утерли всім носа. Першими місцями заявили про себе наші Олександр Сторожук та Олег Силка. Нині роботи-переможниці знаходяться у Житомирі, є надія, що бердичівляни зможуть побачити їх найближчим часом.

Валерій Мельников, член НСФХУ, засновник фотоклубу «Бердичів»: «Ребята все до единого заслуживают похвалы. Работы очень хорошие, грамотно построенные сюжетные линии, соблюдены все правила фотоискусства. Хотелось бы отметить работы Валентина Лещенко. Они преисполнены жизни, радости, осмысления жизни. Наперед скажу, что одна из его работ будет награждена Почетным дипломом НСФХУ.»

Валентин Лещенко, член фотоклубу «Бердичів»: «Особисто я найближчим часом персональну виставку влаштовувати не збираюся, мені більш до вподоби гра “командна”, в якій ми — усі разом. Якщо відчую, що зростаю і робіт набереться достатня кількість, можливо й організую щось подібне.»

Дивна річ, діляться враженнями відвідувачі виставки: якщо зібрати до купи усі миттєвості, що їх змогли зловити фотохудожники, мабуть і секунди не набереться. Водночас секундою цією можна милуватися годинами. Диво та й годі…

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0