Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Формальний розклад, скорочені заняття і мертві душі виявила спеціальна робоча група виконкому під час перевірки позашкільних закладів Бердичева

Time Додано: четвер, 26 лют. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Майже місяць чиновники на чолі із заступником міського голови Іваном Демусем відвідували гуртки будинку дитячої творчості імені Олександра Разумкова, центру науково-технічної творчоcті і екоцентру та з'ясували, що деякі викладачі більше турбуються не про гармонійний розвиток дітей, а про свою навантаженість. Заняття відвідують менше половини записаних школярів, у виконкомі підозрюють, що у списках їх більше, ніж є у місті насправді. На гуртках піймали студентів. Кілька разів замість занять на членів робочої групи чекав замок.

Формальний розклад, скорочені заняття і мертві душі виявила спеціальна робоча група виконкому під час перевірки позашкільних закладів Бердичева

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Неповна наповнюваність груп, були випадки, що ми не могли застати жодного учня. Траплялося, що і керівника не було. Мене, як вчителя, здивувало те, що керівники гуртків приходили на заняття без підготовки конспекту заняття”.

Після перевірки ситуація мало змінилася. Члени робочої групи приходили на гурток знову — дітей не більшало. Фінансове управління виявило нераціональне використання бюджетних коштів позашкільними закладами. В результаті посадами поплатилися начальник та заступник управління освіти і науки. Втім, це не кінець, пообіцяв Василь Мазур. Незабаром кадрові зміни мають відбутися у самих позашкільних закладах, які, міський голова промовчав.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ви напрацювалися. Замість того, щоб працювати — ви займалися хімією. Приходять до мене і повідомляють, що у школах немає чим годувати дітей. А екологічний центр? Там вирощують капусту, я думаю, там і у мешканців Загреблі городи є. На папері натомість жодної морквини і капустини”.

Закривати гуртки не будуть. Навіть за умов бюджетної скрути фінансування позашкілля не зменшили. Але очільники міста вимагають оптимізувати мережу, враховуючи кількість відвідувачів. Робота з дітьми потребує вдосконалення, а система оплати праці керівників гуртків змін, говорили на виконкомі. Зокрема, пропонувалось нараховувати заробітну платню в залежності від кількості дітей, які ходять на заняття. Перевірка на цьому не закінчиться. На черзі результати роботи дитячої юнацької спортивної школи і центру підліткових клубів “Юність”.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0