Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Формальний розклад, скорочені заняття і мертві душі виявила спеціальна робоча група виконкому під час перевірки позашкільних закладів Бердичева

Time Додано: четвер, 26 лют. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Майже місяць чиновники на чолі із заступником міського голови Іваном Демусем відвідували гуртки будинку дитячої творчості імені Олександра Разумкова, центру науково-технічної творчоcті і екоцентру та з'ясували, що деякі викладачі більше турбуються не про гармонійний розвиток дітей, а про свою навантаженість. Заняття відвідують менше половини записаних школярів, у виконкомі підозрюють, що у списках їх більше, ніж є у місті насправді. На гуртках піймали студентів. Кілька разів замість занять на членів робочої групи чекав замок.

Формальний розклад, скорочені заняття і мертві душі виявила спеціальна робоча група виконкому під час перевірки позашкільних закладів Бердичева

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Неповна наповнюваність груп, були випадки, що ми не могли застати жодного учня. Траплялося, що і керівника не було. Мене, як вчителя, здивувало те, що керівники гуртків приходили на заняття без підготовки конспекту заняття”.

Після перевірки ситуація мало змінилася. Члени робочої групи приходили на гурток знову — дітей не більшало. Фінансове управління виявило нераціональне використання бюджетних коштів позашкільними закладами. В результаті посадами поплатилися начальник та заступник управління освіти і науки. Втім, це не кінець, пообіцяв Василь Мазур. Незабаром кадрові зміни мають відбутися у самих позашкільних закладах, які, міський голова промовчав.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ви напрацювалися. Замість того, щоб працювати — ви займалися хімією. Приходять до мене і повідомляють, що у школах немає чим годувати дітей. А екологічний центр? Там вирощують капусту, я думаю, там і у мешканців Загреблі городи є. На папері натомість жодної морквини і капустини”.

Закривати гуртки не будуть. Навіть за умов бюджетної скрути фінансування позашкілля не зменшили. Але очільники міста вимагають оптимізувати мережу, враховуючи кількість відвідувачів. Робота з дітьми потребує вдосконалення, а система оплати праці керівників гуртків змін, говорили на виконкомі. Зокрема, пропонувалось нараховувати заробітну платню в залежності від кількості дітей, які ходять на заняття. Перевірка на цьому не закінчиться. На черзі результати роботи дитячої юнацької спортивної школи і центру підліткових клубів “Юність”.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0