Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Формальний розклад, скорочені заняття і мертві душі виявила спеціальна робоча група виконкому під час перевірки позашкільних закладів Бердичева

Time Додано: четвер, 26 лют. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Майже місяць чиновники на чолі із заступником міського голови Іваном Демусем відвідували гуртки будинку дитячої творчості імені Олександра Разумкова, центру науково-технічної творчоcті і екоцентру та з'ясували, що деякі викладачі більше турбуються не про гармонійний розвиток дітей, а про свою навантаженість. Заняття відвідують менше половини записаних школярів, у виконкомі підозрюють, що у списках їх більше, ніж є у місті насправді. На гуртках піймали студентів. Кілька разів замість занять на членів робочої групи чекав замок.

Формальний розклад, скорочені заняття і мертві душі виявила спеціальна робоча група виконкому під час перевірки позашкільних закладів Бердичева

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Неповна наповнюваність груп, були випадки, що ми не могли застати жодного учня. Траплялося, що і керівника не було. Мене, як вчителя, здивувало те, що керівники гуртків приходили на заняття без підготовки конспекту заняття”.

Після перевірки ситуація мало змінилася. Члени робочої групи приходили на гурток знову — дітей не більшало. Фінансове управління виявило нераціональне використання бюджетних коштів позашкільними закладами. В результаті посадами поплатилися начальник та заступник управління освіти і науки. Втім, це не кінець, пообіцяв Василь Мазур. Незабаром кадрові зміни мають відбутися у самих позашкільних закладах, які, міський голова промовчав.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ви напрацювалися. Замість того, щоб працювати — ви займалися хімією. Приходять до мене і повідомляють, що у школах немає чим годувати дітей. А екологічний центр? Там вирощують капусту, я думаю, там і у мешканців Загреблі городи є. На папері натомість жодної морквини і капустини”.

Закривати гуртки не будуть. Навіть за умов бюджетної скрути фінансування позашкілля не зменшили. Але очільники міста вимагають оптимізувати мережу, враховуючи кількість відвідувачів. Робота з дітьми потребує вдосконалення, а система оплати праці керівників гуртків змін, говорили на виконкомі. Зокрема, пропонувалось нараховувати заробітну платню в залежності від кількості дітей, які ходять на заняття. Перевірка на цьому не закінчиться. На черзі результати роботи дитячої юнацької спортивної школи і центру підліткових клубів “Юність”.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0