Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ФК “Бердичів” “Звягель-750” — прикра поразка бердичівлян на своєму полі

Time Додано: неділя, 18 лип. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Заключний футбольний матч першого кола 7-го туру чемпіонату Житомирщини зіграли на Шкірянику ФК “Бердичів” та “Звягель-750”. Вже на початку першого тайму новоград-волинці почувалися у гостях, наче вдома. Гострі атаки у ворота бердичівського голкіпера Панасюка почалися вже на перших хвилинах гри і тривали до кінця. Господарі поля навпаки, якщо і намагалися пройти до штрафної суперників, то мало не одразу втрачали м’яч. Саме цим і скористався один із гравців Новограду, забивши на 44-ій хвилині перший гол. Із рахунком в один нуль на користь гостей, команди пішли на перерву.

У другому таймі на допомогу нападаючому бердичівлян Дмитру Вакулі головний тренер Ігор Лисюк випустив Руслана Стукала, який одразу відзначився жорсткою грою, за що і отримав жовту картку. Та його гра принесла Бердичеву гол у відповідь суперникам. 1:1 на 59-ій хвилині матчу. Зрівняв рахунок Сергій Данілевич. Варто зазначити, що упродовж всієї гри відчувалася напруга не лише між гравцями, але й між вболівальниками. Звягельських фанатів було зовсім небагато, та вони настільки гучно підтримували улюблену команду, що перекричали усю Південно-Західну Трибуну. Останніх, до речі, у першому таймі майже не було чути. Можливо, і це вплинуло на гру бердичівських футболістів, які звикли до активної та відданої підтримки. Натомість, фанати ФК “Бердичів” щось не поділили із фанатами суперників, через що ледь не виникла сутичка. Допоки вболівальники обох команд з’ясовували між собою стсунки та викрикували непристойності на адресу суддів, Тарас Панасюк готувався відбивати пенальті, які ж сам і заробив. 70-та хвилина гри — рахунок 2:1 на користь новоградців. Як не намагалися бердичівляни врятувати своє становище, їм це не вдалося. Переможцями поїхали додому гравці команди “Звягель-750”.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський