Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ФК «Бердичів» витрусив із «Зорі» усю «Енергію»

Time Додано: неділя, 14 черв. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Над стадіоном «Шкіряник» лунали вболівальницькі гасла, а значить у Бердичеві знову футбольний день! У матчі 5-го туру чемпіонату області ФК «Бердичів» приймав у себе вдома команду «Зоря-Енергія» з Романова. Після двох проведених зустрічей наші земляки посідали 6 місце у турнірній таблиці: причиною тому були дещо запізнілий початок виступів бердичівлян у чемпіонаті та поразка 4:0 у виїзному матчі проти житомирського «Легіону».

Віталій Лабунець, гравець ФК «Бердичів»: «С «Легионом» мы начали игру с такой же расстановкой, как и во встрече с ФК «Коростень» — 4 защитника, 5 полузащитников и 1 нападающий. Играли «от защиты»: мы считаемся немного слабее житомирян плюс игра на выезде. В принципе, думаю, сыграли неплохо, свою роль сыграло то, что сначала пропустили гол, а вслед за ним — второй. Но, мне кажется, по игре тренер был нами доволен.»

Вже із самого початку матчу між бердичівлянами та романівцями стало зрозумілим, що господарі поля, які одразу захопили ініціативу, цю саму ініціативу віддавати не збираються. За перших хвилин 10 наші земляки здійснили кілька небезпечних ударів по воротах «Зорі-Енергії». Гості відповідали рідкими, але доволі гострими випадами. Протягом 1-го тайму моментів, коли здавалося, що рахунок ось-ось буде відкрито, було чимало. Гра романівців була відверто слабкою, вихованці Ігоря Лисюка, у деяких моментах, здається, навіть не очікували, що м’яч потрапить до них. Час забивати остаточно настав, і першим це зробив наш Валентин Ярощук, який після передачі Сергія Данілевича чудовим ударом відправив м’яча у ворота суперників. Другим відзначився Дмитро Вакула: миттєва реакція, гарна техніка — і голкіпер «Зорі-Енергії» навіть не сіпнувся. До кінця 1-го тайму могли забити й ті, й інші. У гостей не було кому завершувати атаки, на кілька ударів бердичівлян вдало зреагував Олександр Ульченко.

Початок другої половини гри, не дивлячись на вимоги вболівальників «дати гол», ФК «Бердичів» «здав» супернику. Чудовою можливістю реабілітуватися, що тривала хвилин 10-15, гості не скористалися. За що й були покарані... Набравши спринтерську швидкість, стрімкий прохід флангом здійснив невгамовний Валентин Ярощук. Він зумів дати чудову передачу Вакулі, який не залишив шансів голкіперу гостей. На рахунок 3:0 реагували по-різному: бердичівські вболівальники — переможним вогнем, тренери суперників — заміною воротаря. Створити останньому «солодке життя» раз за разом намагалися Артем Мкртчан та Євген Костенко, але збільшити рахунок їм не вдалося. Рахунком 3:0 і ті, хто вболіває за кольори ФК «Бердичів», і ті, хто їх захищає, лишилися задоволені.

Віталій Лабунець, гравець ФК «Бердичів»: «В перерыве тренер нам сказал, что игра хороша, но необходимо подольше удерживать мяч, что мы и старались выполнить. Что касается защиты, то, думаю, отыграли хорошо, соперников к воротам не подпускали, ударов в створ ворот, по-моему, не было. А вообще игра хорошая, эмоциональная, радостная, голевая. В общем, всё то, что требуется в футболе.»

Зіпсувати гарний настрій переможцям та місцевим шанувальникам футболу не зміг навіть прохід до, так би мовити, «центрального» входу до стадіону. Вузенька доріжка, мало не по коліна багнюки, дірка в огорожі: щоб потрапити нині на футбольний матч у Бердичеві, треба бути по-справжньому закоханим у цю гру.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков