Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ФК “Бердичів-2” у 1-й лізі області: вдалий дебют

Time Додано: середа, 28 трав. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Вдало дебютував у 1-й лізі області ФК “Бердичів-2”. На стадіоні “Прогрес” у прем’єрному матчі чемпіонату він приймав футбольний клуб “Черняхів”. 1-й тайм обидві команди відіграли, як кажуть, на одному диханні. Дещо кращими у ньому виглядали наші земляки: вони і м’ячем володіли частіше, і гольових ситуацій створили більше. Черняхівці у боргу не залишилися. Записавши на свій рахунок по одному м’ячу, футболісти пішли на перерву. Друга половина матчу також пройшла на високих швидкостях. Кілька разів у бердичівлян була нагода збільшити рахунок, та фортуна була не на їхньому боці. Не без допомоги наших захисників “Черняхів” також створив пару небезпечних моментів біля воріт Тараса Панасюка, але безуспішно. Під час однієї із атак у штрафному майданчику суперника було збито гравця бердичівлян. Суддя призначив пенальті, яке чітко реалізував 4-й номер нашої команди. Вихованці Ігора Лисюка перемогли із рахунком 2:1.

Виграли — це добре, але грою не дуже задоволений... Таку думку висловлює тренер бердичівлян.

Ігор Лисюк тренер ФК “Бердичів-2”: “Очень много ошибок было допущено в защите. 2 наших игрока отсутствовали по причине травм, и не смогли обрести нужную форму. Но 1-й шаг нам сделан, и сделан успешно. Думаю, с каждой новой игрой мы должны играть всё лучше. Будут нарабатываться различные комбинации, будем стараться играть лучше и приносить этим радость болельщикам.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков