Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Фінішував турнір з боксу на призи В. Кличка : усі бердичівські боксери – на п’єдесталі пошани.

Time Додано: четвер, 23 серп. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Фінішував турнір з боксу на призи В. Кличка : усі бердичівські боксери – на п’єдесталі пошани.

Дійшов фіналу 9-й міжнародний турнір з боксу серед юніорів на призи Володимира Кличка, який зібрав спортсменів з п’яти країн. І самі змагання і, особливо, церемонія закриття надовго запам’ятаються юним боксерам : своєю присутністю їх вшанував олімпійський чемпіон, чемпіон світу Володимир Кличко.

Володимир Кличко олімпійський чемпіон, чемпіон світу з боксу : «Я бы хотел поблагодарить мэра Бердичева, а также поздравить его и всех жителей с Днем города. Этот турнир проходит в 9-й раз... Мне приятен тот факт, что в этом турнире принимают участие подростки и юноши, что они отвлечены от улицы и у них есть цель стать чемпионами не только этого турнира, но и Европы, мира и Олимпийских игр. Участие в этом турнире престижно, так как он – категории «А». Каждая победа будет хорошей мотивацией для того, чтобы продолжать занятия спортом и быть успешным.»

Серед запрошених гостей був голова Житомирської ОДА Юрій Павленко, який привітав усіх присутніх у залі з успішним проведенням турніру європейського масштабу.

Юрій Павленко голова Житомирської ОДА : «Я переконаний, що цим турніром відроджується спортивна слава Житомирщини... Скоро житомирські спортсмени, бердичівляни будуть на найвищих сходинках п’ядесталу. Я бажаю цього кожному, бажаю перемог, успіхів та щастя. Слава вам, слава Україні ! »

У фінальних боях визначалися переможці у різних вагових категоріях. Золоті, срібні та бронзові медалі, а також пам’ятні призи вони отримували з рук Володимира Кличка, Юрія Павленка та Василя Мазура. Особливу реакцію залу та нестихаючі оплески викликало нагородження бердичівських боксерів. У ваговій категорії до 64-х кілограмів почесне 3-тє

місце здобув Сергій Ярандін. Також володарем бронзи, але у категорії до 69 кг., став наш Єгор Богдан. Бурю овацій викликала поява на сцені Івана Кабанчука. У категорії до 51-го кг. він здобув «золото».

Того дня у міському Палаці культури неодноразово лунав український гімн, у тому числі й на честь блискучої перемоги нашого земляка.

Для представників ЗМІ була влаштована прес-конференція за участю Володимира Кличка, Юрія Павленка та Василя Мазура. Серед питань, які задавалися, було й одне про потенціал боксерів-переможців Житомирщини.

Володимир Кличко олімпійський чемпіон, чемпіон світу : «Чемпион – он и есть чемпион. Если подросток занял 1-е место на турнире, у него есть все перспективы представлять свой город, свой район, свою страну.»

Василь Мазур міський голова : «Ігор Гайдамака, який був одним із ініціаторів турніру сказав..., що на наступному буде, як мінімум, 10 команд і всі перші номера.»

Юрій Павленко відзначив, що плідна співпраця між фондом братів Кличків та Житомирською областю існує вже не перший рік.

Юрій Павленко голова Житомирської ОДА : «Я хочу подякувати Володимиру за те, що він взяв участь у турнірі і вже 9 років його підтримує. Були гірші та кращі часи для житомирського спорту, але саме цей турнір його утримував, а сьогодні дав новий поштовх, тому що став міжнародним турніром категорії «А»

На завершення прес-конференції міський голова Василь Мазур

висловив надію, що за сприяння братів Кличків Бердичів із часом перетвориться на справжню «кузню кадрів» українського боксу.

Василь Мазур міський голова : «У нашому місті вже тричі проходила підготовка до міжнародних змагань команд збірної України, ще трохи – і спільними зусиллями тут буде олімпійське містечко. »

За рік, який залишився до 10-го, ювілейного, турніру, бердичівські боксери удосконалюватимуть свою майстерність у спортивних залах та на ринзі, щоб ще не раз на їхню честь пролунав гімн України.

Автор : Олександр Єжель

Камера : Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0