Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Фінішувала першість міста з футболу серед школярів міста

Time Додано: вівторок, 02 жовт. 2007, 06:00 ( майже 11 років назад )

Фінальними матчами за призові місця завершилася першість міста з футболу в залік спартакіади школярів 2007-2008 н.р. За право посісти 3-тє місце змагалися футболісти 8-ї та 17-ї ЗОШ. Боротьба була запеклою, гравці обох команд вели її до останнього, не дивно, що долю матчу вирішив лише один гол. З рахунком 1:0 перемогли футболісти школи №8. Із рук начальника управління з фізичної культури і спорту міськвиконкому Сергія Ковальчука грамоту за 3-тє місце та футбольний м’яч у подарунок отримав капітан команди, він же кращий її гравець, Микола Височанський.

Фінішувала першість міста з футболу серед школярів міста

Сергій Ковальчук нач. управління з фізичної культури і сорту міськвиконкому : “Участь у змаганнях на рівнях збірних команд шкіл — це престиж для учня. Вона дає можливість попрацювати і для школи, і для себе, та надати своїм тренуванням певну мотивацію, отримавши при цьому результат. ”

Микола Височанський капітан футбольної команди ЗОШ №8 : “Ми дуже задоволені, що цього року наша школа посіла 3-тє місце. Це для нас дуже важливий результат, адже до цього ми виступали не дуже добре, однак цьогоріч ми готувалися з великим натхненням.”

Видовищним виявився матч за 1 та 2 місця. У двобої зійшлися команди 10-ї та 12-ї шкіл. Те, що футболісти 10-ї школи зазвичай представляють наше місто на багатьох турнірах, дало про себе знати, починаючи вже з другої половини 1-го тайму. Захопивши ігрову та територіальну перевагу, хлопці не випускали її аж до фінального свистка. Їхні суперники на чолі з капітаном Олександром Калінічевим відчайдушно боролися за перемогу, та всі зусилля не приводили до бажаного результату. Без сумніву, не останню роль у переможному наступі футболістів 10-ї школи зіграла присутність на трибунах їхніх вболівальників. Деякі з них спостерігали за грою як звичайні любителі, ну а дехто оцінював зустріч як справжній професіонал. Чотири рази довелося діставати м’яча із сітки власних воріт голкіперу 12-ї школи Дмитру Ульченку. Особливо запам’яталися класичний гол зі штрафного у виконанні Костянтина Іванкевича та останній, 4-й, гол, автором якого став Валентин Ярощук.

Дмитро Ульченко воротар футбольної команди ЗОШ №12 : “Были некоторые ошибки в защите, и при втором голе я мог выручить команду. Возможно, в следующем году мы будем стараться, и уже не мы, а нынешний 10-й класс займет 1-е место.”

Костянтин Іванкевич гравець футбольної команди ЗОШ №10 : “Финал был тяжелый из-за большого количества футболистов старших групп. По ошибкам в этой игре ситуация нормальная... Где-то пропускали передачи, где-то недоборолись, а так, вообще, старались...”

Отже, грамоту за почесне 2-ге місце отримав капітан команди 12- ї школи Олександр Калінічев, володарями 1-го місця та переможцями першості стали футболісти ЗОШ №10 на чолі з капітаном Євгеном Козачуком.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0