Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
 За кредит від НЕФКО у Бердичеві замінять обладнання насосних станцій та частину труб
Chatbox Роман Бабенко
Возможность получить кредит это ...
Time 09:51 - 22-10-2021
До Дня фізичної культури і спорту: фестиваль «Великі уроки футболу» та відзначення тренерів
Chatbox Роман Бабенко
спортивные кроссы, легкие для б ...
Time 21:04 - 20-10-2021
Covid-19 у Бердичеві: у лікарні – 90 пацієнтів
Chatbox Роман Бабенко
Болезнь конечно распространяетс ...
Time 16:19 - 20-10-2021
До Дня фізичної культури і спорту: фестиваль «Великі уроки футболу» та відзначення тренерів
Chatbox Л. Даренко
Тоже решил приобщиться к спорту ...
Time 10:52 - 20-10-2021
Ірина Кучерук про те, як не втрапити на гачок шахраїв
Chatbox Л. Даренко
непосредственно в банке можно в ...
Time 12:38 - 18-10-2021
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Фінансування майбутніх виборів та проблему розподілу твердого палива розглянули районні депутати

Time Додано: неділя, 27 вер. 2015, 16:51 ( близько 6 року назад )

Зміни до районного бюджету на 2015-ий рік зібрали депутатів району на позачергову 38-му сесію. Відповідно до змін у законі про державний бюджет, із початку вересня змінено розмір мінімальної заробітної плати. Із 1218-ти гривень на 1378, повідомили на сесії. Окрім того, постановою кабміну, затвердженою усередині місяця, підвищено зарплату в установах, закладах та організаціях окремих галузей бюджетної сфери. Державою на це у вигляді субвенцій передбачено кошти.

Фінансування майбутніх виборів та проблему розподілу твердого палива розглянули районні депутати Фінансування майбутніх виборів та проблему розподілу твердого палива розглянули районні депутати Фінансування майбутніх виборів та проблему розподілу твердого палива розглянули районні депутати Фінансування майбутніх виборів та проблему розподілу твердого палива розглянули районні депутати Фінансування майбутніх виборів та проблему розподілу твердого палива розглянули районні депутати

Тетяна Войцахівська, керівник фінансового управління Бердичівської РДА: «З державного бюджету передбачено фінансовий ресурс, в сумі 3 236 100 у вигляді медичної субвенції 552 600, освітньої – 1 145 300 та стабілізаційної дотації 1 238 200. Також для фінансування виборчих комісій під час підготовки до проведення місцевих виборів району відповідно до розпорядження голови РДА передбачено субвенцію на проведення виборів у сумі 2 122 227 гривень. Ця субвенція розподілена розпоряднику коштів районній раді для проведення видатків районній територіальній виборчій комісії у сумі 840 244 та головному розпоряднику коштів управлінню фінансів в сумі 1 282 033».

Окрім одного-єдиного питання, винесеного на сесію, було розглянуто і депутатський запит Марії Волкової. У ньому жінка підняла питання про забезпечення твердим паливом районних об’єктів освіти, медицини, культури, за яким принципом його розподіляють по цим об’єктам та чи проводиться тендер на придбання твердого палива. Адже, з її слів, ліс розподіляється, приміром - на школи, якимось незрозумілим чином: одних – забезпечують, інших – минають.

Марія Волкова, депутат районної ради: «Оці 2 неділі, коли ви маєте розглядати мій запит, треба активно працювати. Хочу почути, за яким принципом розподіляється те тверде паливо. Завезли в Скаківку, Гардишівку. Чого не завезли в Семенівку? Сказали, що можна буде взяти частину у Гардишівці. У них потреба 200 тон, а завезли 20. То з чого там брати? Цю ситуацію не треба відкладати на 2 тижні».

У селах не розуміють, чому довколишній ліс, який вирізають та вивозять, не можна використати на потреби саме їхньої громади. Натомість директорам шкіл доводиться мало не щодня видзвонювати усі інстанції та просити заготовити тверде паливо до початку холодів.

Валерій Бабійчук, директор школи у с. Мирославка: «Мало не щодня я телефоную лісникам, у лісництво. Намагаюсь переконати. Темпи вивозу дров у нас у договорі є. Але проблемно їх привезти».

Марія Волкова, депутат районної ради: «Він попросить машину, я йому виставлю, бо я знаю, що там школа. Ми скооперуємось як виробничники. А коли ми будемо чекати, поки ви зберете, проінформуєте, то настане зима».

Микола Шеретун, сільський голова Іванківців: «В Іванківцях є ліс, у Семенівці теж. Лісництво постійно вирізає його і вивозить машинами. Та для чого? Це, ніби, санітарна чистка. Але ж дров нема. Говорять, що ліс їде на школи. Та там нема жодної ломачки».

Вислухавши думку людей, голова районної ради вирішив не затягувати розгляд проблемного питання. В останні дні вересня його мають вирішити.

Костянтин Мулярчук, голова Бердичівської районної ради: «Запит направляємо до адміністрації, зберемо лісників, голів сільських рад, всіх, хто причетний до дрів. Будем розмовляти».

На завершення позачергової районної сесії депутат районної ради Людмила Михальченко заявила про вихід з фракції ВО «Батьківщина». Три скликання жінка була депутатом від цієї політсили. Мажоритарник, якого використали для іміджу та викинули як щось непотрібне – так пояснила своє рішення.

Журналіст: Юлія Моцна

Оператор: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0