Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Фінальний акорд свята Перемоги прозвучав у парку культури та відпочинку

Time Додано: вівторок, 11 трав. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Там пройшла низка заходів. Зокрема оголосили результати конкурсу на кращу музейну кімнату, що проводився серед шкіл міста. Комісія ради ветеранів побувала у всіх закладах, оглянула тамтешні музеї і дійшла висновку, що визначати переможців буде складно. Зрештою, на кожне призове місце взяли по дві школи. Першість віддали 12-й і сімнадцятій, на другому місці опинилися перша і сьома школи, а «бронзу» отримали музейні кімнати третьої та шостої шкіл. Роботу решти педагогічних колективів у напрямі патріотичного виховання молоді теж не можна не оцінювати, вважають у раді ветеранів. А якщо так — нехай отримають подяки.

Фінальний акорд свята Перемоги прозвучав у парку культури та відпочинку

Потім сцена перейшла до рук молоді, яка своїми виступами не втомлювалась доводити: її виховують правильно. Вкотре чути слова про подвиг ветеранів, про те, що не захисти вони тоді Батьківщину, діти не могли б так безтурботно жити, співати, танцювати.

Відвідувачів у парку вистачало. Як вони оцінювали те, що бачили, і яку участь взяли у відзначені Дня Перемоги?

Наталія, учасниця свята: «Мені дуже подобається. Ми сьогодні були на параді, все було дуже гарно. Ось усією родиною прийшли в парк подивитися на концерт».

Анатолій, учасник свята: «Був сьогодні на цвинтарі, батькову могилу відвідав, а зараз прийшов сюди подивитися. Не кожен день бувають такі свята, тож треба брати участь у всіх заходах». Максим, учасник свята: «Приємно, що в місті проводять такі заходи, все-таки це пам’ять, історія. Люди, діти повинні знати, що без історії нема майбутнього».

Сергій, учасник свята: «Ми шануємо тих людей, котрі визволяли наше місто, державу, шана їм і хвала, найнижчий уклін».

Богдан Шимко, інспектор патрульної служби: «Для кого свято, а для кого робота. Охороняємо громадський порядок, виводимо з парку правопорушників».

В особливій пошані у травневі дні пісні та мелодії, що складалися у буремні 40-ві роки. В них і тепер відчувається біль утрат, сила єднання та нескорена воля народу. Але разом з тим не тут не оминається тема кохання, яке теж підтримувало і змушувало воїнів робити все, аби повернутися з фронту.

Пісні про війну складають і нині. В них змінюються слова, але зміст залишається. Перемога, свята Перемога, свято миру, свободи, весни.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0