Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Фінал «Білого тижня» у римо-католиків: життя не закінчується на кладовищі – воно продовжується у вічності

Time Додано: субота, 07 квіт. 2018, 16:06 ( 3 міс. назад )

«Білим» називають тиждень, що триває від свята Великодня і до наступної неділі християни римсько-католицької віри. Вони збираються на цвинтарях, аби, зі слів священиків, продовжити радість від Христового Воскресіння. Туди, насамперед, люди приходять із молитвою, приносячи її, приносячи Євхаристію як усвідомлення того, що життя, насправді, не закінчується на кладовищі – воно продовжується у вічності.

Фінал «Білого тижня» у римо-католиків: життя не закінчується на кладовищі – воно продовжується у вічності Фінал «Білого тижня» у римо-католиків: життя не закінчується на кладовищі – воно продовжується у вічності Фінал «Білого тижня» у римо-католиків: життя не закінчується на кладовищі – воно продовжується у вічності Фінал «Білого тижня» у римо-католиків: життя не закінчується на кладовищі – воно продовжується у вічності Фінал «Білого тижня» у римо-католиків: життя не закінчується на кладовищі – воно продовжується у вічності

На цвинтар цього дня бердичівські римо-католики приходять не лише для того, аби помолитися. Окрім всього, вони згадують тих, хто виступив для них Свідками Віри. Від початку християнства, розповідають священики, склалося так, що Святі Меси відправляються і на місцях поховання таких людей. Є подібне місце і на Центральному кладовищі Бердичева.

Під час служби вони та їхні прихожани моляться за душі померлих вірних, та не лише, говорить отець Рафаїл: їхні молитви огортають усіх, хто залишив цей світ. Окрім того, люди моляться за тих, чиї життя відібрали війни: просять у Господа за загиблих на сході українських вояків, а ще, як учив Христос, моляться й за ворогів – аби сила Божого Воскресіння перемогла усіляке зло.

Під час Проводів прийнято відвідувати могили померлих рідних, друзів, знайомих. Прагнеш принести радість їхнім душам? Не варто забивати кошик їжею – прийди до могили зі щирою молитвою, вірою та християнською надією, вчить Церква.

Римо-католики зібралися на цвинтарі напередодні великого свята, що його відзначатимуть християни православної, греко-католицької та протестантської віри. І вітають тих зі світлим Великоднем.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0