Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Фінал «Білого тижня» у римо-католиків: життя не закінчується на кладовищі – воно продовжується у вічності

Time Додано: субота, 07 квіт. 2018, 16:06 ( 12 міс. назад )

«Білим» називають тиждень, що триває від свята Великодня і до наступної неділі християни римсько-католицької віри. Вони збираються на цвинтарях, аби, зі слів священиків, продовжити радість від Христового Воскресіння. Туди, насамперед, люди приходять із молитвою, приносячи її, приносячи Євхаристію як усвідомлення того, що життя, насправді, не закінчується на кладовищі – воно продовжується у вічності.

Фінал «Білого тижня» у римо-католиків: життя не закінчується на кладовищі – воно продовжується у вічності Фінал «Білого тижня» у римо-католиків: життя не закінчується на кладовищі – воно продовжується у вічності Фінал «Білого тижня» у римо-католиків: життя не закінчується на кладовищі – воно продовжується у вічності Фінал «Білого тижня» у римо-католиків: життя не закінчується на кладовищі – воно продовжується у вічності Фінал «Білого тижня» у римо-католиків: життя не закінчується на кладовищі – воно продовжується у вічності

На цвинтар цього дня бердичівські римо-католики приходять не лише для того, аби помолитися. Окрім всього, вони згадують тих, хто виступив для них Свідками Віри. Від початку християнства, розповідають священики, склалося так, що Святі Меси відправляються і на місцях поховання таких людей. Є подібне місце і на Центральному кладовищі Бердичева.

Під час служби вони та їхні прихожани моляться за душі померлих вірних, та не лише, говорить отець Рафаїл: їхні молитви огортають усіх, хто залишив цей світ. Окрім того, люди моляться за тих, чиї життя відібрали війни: просять у Господа за загиблих на сході українських вояків, а ще, як учив Христос, моляться й за ворогів – аби сила Божого Воскресіння перемогла усіляке зло.

Під час Проводів прийнято відвідувати могили померлих рідних, друзів, знайомих. Прагнеш принести радість їхнім душам? Не варто забивати кошик їжею – прийди до могили зі щирою молитвою, вірою та християнською надією, вчить Церква.

Римо-католики зібралися на цвинтарі напередодні великого свята, що його відзначатимуть християни православної, греко-католицької та протестантської віри. І вітають тих зі світлим Великоднем.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0